Łukasz Szewczyk25.03.2020 (14:50)16

Kolejne odejścia z radiowej Trójki. "Mocno zubożała oferta programowa"

Coraz mniej znanych i lubianych głosów w radiowej Trójce.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 16)

Tak mi przykro.

#zostańWdomuIdźNaWybory
 5  
Trójka to już tylko Trujka trująca gadaniem- brawo pisy. Nawet za komuny takiej propagandy tam nie było.
 34  
Tylko Niedźwiedź jeszcze śpi w zimowym śnie. Panie Marku pobudka!
 35  
kuba s. też
 4  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Dajcie im odejść na emeryturę zwyczajnie, bez politycznych podtekstów. Trójka kiedyś była dla młodego pokolenia tym - czym dziś jest niestety komercja. Trójka wymaga odsiweżenia i zmian. Ci co tak płaczą za stara trójką no niestety, jesteście już dorośli - polecam Jedynkę albo dwójkę.
 55  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Tylko że te osoby mogą istnieć tylko w Trójce. Niby niektórzy "leją pomyję" na tą stację ale tak naprawdę rozejrzyjcie się, która stacja radiowa te osoby zatrudni? Owszem czasem się komuś uda ale to są wyjątki. Ani Tok Fm czy inna stacja nie zatrudni te osoby. Nie wszystkie zwolnienia wynikają z klucza politycznego. Trójka daje duże możliwości i wolność tworzenia audycji autorskich. Dlatego szacun dla osób które tam zostały i robią dobry program. Pan Marek Niedźwiecki robi dobry program, niezależnie od tego kto rządzi w Trójce i chwała mu za to. Też miał krótki epizod z przejściem do Z.P. ale zauważył że LP ma sens tylko w Trójce i na szczęście wrócił. Pan Mann odszedł na własne życzenie choć "marzył" aby go zwolnili i został męczennikiem. To się nie udało więc wykorzystał sytuację.
 41  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Adam Ul. Zgadzam się z Tobą!
 42  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Straszna strata..w zasadzie to można już zamykać polskie radio...Was już dawno należało pogonić pseudodziennikarze, pseudoartyści upasieni na darmowej promocji i radiowych tantiemach. Jeszcze tylko Stelmi i Metz i znowu będzie świeże radio, bez cwaniaków i łapówkarzy.
 34  
na placu boju zostali jeszcze: Niedźwiecki, Kydryński i chyba Ptaszyn-Wróblewski
 7  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Anna Gacek mogła faktycznie zostać, bo wnosiła świeży powiew.... Ale Trójka generalnie była mentalnie mocno okopana w swoich okopach św. Trójcy czyli grupy kilkunastu ludzi, którzy uważali, że mają monopol na wiedzę, prawdę i pouczanie, która partia jest ok. Przypominam, że jeszcze niedawno W. Mann brał udział w reklamie jakiegoś marketu z branży elektronicznej, która była nadawana w Trójce. Gdzie etyka samego dziennikarza i kierownictwa stacji...?
Generalnie to była grupa ludzi wzajemnej adoracji, która miała swoje korzenie w układach towarzysko-politycznych poprzedniego systemu....oraz ich akolitów, którzy dzięki grupie coś w życiu dostali. Na szczęście dalej pracują inni ciekawi i mądrzy dziennikarze, którzy bardzo dobrze dają sobie radę i chyba mają w D... te pretensjonalne fochy tych co odeszli.....
PRL skończył się już dawno a Trójka to nie prywatny folwark pewnej grupy Panie Mann
 30