Łukasz Szewczyk25.03.2020 (14:56)brak komentarzy

Mariusz Szuster dyrektorem generalnym Grupy Radiowej

Mariusz Szuster awansował na nowo utworzone stanowisko dyrektora generalnego Grupy Radiowej. Odpowiada za realizację celów operacyjnych we wszystkich obszarach, obejmujących działalność radiową w Grupie ZPR Media. Podlega bezpośrednio zarządowi spółki Time SA.
Mariusz Szuster
Mariusz Szuster związany jest z Grupą ZPR Media od 2000 roku. Pracował w działach handlowych, pełniąc funkcję dyrektora handlowego, a następnie od roku 2008 dyrektora zarządzającego w filiach spółek Radio Eska SA oraz Time SA. W roku 2011 objął stanowisko Zastępcy Dyrektora Krajowego Sprzedaży Bezpośredniej i od tego czasu odpowiadał za koordynację sprzedaży lokalnej w ramach produktów radiowych Grupy. Do jego zadań należało również nadzorowanie pracy we wszystkich oddziałach terytorialnych spółki, wdrażanie nowych projektów, sprzedaż Internetu, koncertów, współpraca z innymi spółkami Grupy ZPR Media. Od maja 2017 roku, jako Zastępca Dyrektora Handlowego Radia, zarządzał również zespołem sprzedażowym w Warszawie.
Przypomnijmy, że spółka Time jest brokerem Radia ESKA, Radia WAWA, Radia VOX FM, Eski ROCK i Radia Plus, wydawcą prasy i Internetu, w tym m.in. takich tytułów jak: "Super Express", "Murator", "Moje Mieszkanie", "M jak Mieszkanie", "Dobre Wnętrze", "Architektura-murator", "Podróże", "Zdrowie", Poradnikzdrowie.pl, Urzadzamy.pl, Mjakmama.pl.