Łukasz Szewczyk27.03.2020 (17:29)3 komentarze

Charytatywny "Koncert dla bohaterów" na żywo w Playerze. Domowe występy artystów

W sobotę (4 kwietnia 2020 roku) Player wspólnie z Fundacją TVN "Nie jesteś sam" zapraszają na wyjątkowy charytatywny koncert online na żywo. Akcja jest podziękowaniem za heroiczną pracę lekarzy, pielęgniarek, ratowników, sanitariuszy oraz innych pracowników służb medycznych, którzy dbają o nasze życie i zdrowie w tych trudnych tygodniach.
Koncert dla bohaterów
Maryla Rodowicz, Sarsa, Patrycja Markowska, Kasia Stankiewicz, Enej, Roksana Węgiel - to tylko niektóre gwiazdy, które wezmą udział w wydarzeniu. Każdy z wykonawców przygotuje specjalny występ, a sceną będzie jego własny dom lub mieszkanie. Prowadzący Marcin Prokop wirtualnie połączy się z każdym z nich.
Podczas koncertu odbędzie się zbiórka na rzecz Fundacji TVN, która zgromadzone środki przekaże na walkę z epidemią. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup środków ochrony indywidualnej dla służb medycznych i ratunkowych: kombinezonów, maseczek, gogli, przyłbic, rękawic, czepków - tak potrzebnych dzisiaj pracownikom ochrony zdrowia w Polsce. Prośba o wsparcie finansowe kierowana jest do firm, koncernów i wszystkich ludzi dobrej woli.

Całość wydarzenia będzie dostępna dla wszystkich internautów podczas bezpłatnej transmisji na żywo w Player.pl. Koncert rozpocznie się (4 kwietnia 2020 roku) o godzinie 20:00.

Akcję #koncertdlabohaterów pod auspicjami Fundacji TVN "Nie jesteś sam" można wesprzeć na kilka sposobów. Osoby indywidualne m.in. wysyłając SMS o treści "Pomagam" pod numer 7126 (koszt SMS 1,23 zł z VAT) lub wpłacają na konto dedykowane Fundacji TVN "Nie jesteś sam".

Firmy, które wspólnie z TVN Discovery Polska chcą podjąć walkę z koronawirusem, mogą przekazać zadeklarowaną kwotę na podstawie umowy darowizny podpisywanej z Fundacją TVN "Nie jesteś sam".

Komentarze (1 - 3 z 3)

Koncert swietny i całe szczęscie, że jest taka inicjatywa gdy Rząd nie zabezpieczył służby zdrowia należycie. Jednak niektóre komentarze M. Prokopa nie zawsze są odpowiednie...
 0  
Koncert swietny i całe szczęscie, że jest taka inicjatywa gdy Rząd nie zabezpieczył służby zdrowia należycie. Jednak niektóre komentarze M. Prokopa nie zawsze są odpowiednie....
 0  
Brawo. Udało wam się po raz kolejny pokazać wszystkim że w skarbie państwa nie ma pieniędzy. A Tyle podatków płacimy.
 0