Łukasz Szewczyk30.03.2020 (11:31)16

Szkoła z TVP: Specjalne pasma z lekcjami dla uczniów na czterech antenach. Plan lekcji

Telewizja Polska i Ministerstwo Edukacji Narodowej uruchamiają projekt Szkoła z TVP. Materiały będą emitowane od poniedziałku do piątku na ogólnodostępnych antenach Telewizji Polskiej. Znajdą się także na platformie VOD.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 16)

I już wiadomo na co zostały przeznaczone 2 mld zł
 2  
I już wiadomo na co zostały przeznaczone 2 mld zł
Czyli, na te chaotyczne drgawki?
 2  
wiecej rodzinka.pl, korona kruluf, ksiondz detektyf, wincej! jeszcze wincej Zenka też!
 4  
I właśnie dlatego jest potrzeba aby dofinansować TVP bo żadna inna stacja w takiej sytuacji nie zdecydowała by się na takie programy. Tylko w TVP sprawdzone informacje i misja. Nikt obcy nam nie pomoże jeśli sami sobie nie pomożemy, żadne TVN-y i im podobni.
 0  
tylko TVP teraz drga w agonii, a 2 miliardy na co poszły, ze nie przygotowani zupełnie? złote klamki?
 1  
No, no, na TVP Sport teraz leci lekcja na dla 8 - klasisty z chemii i jest przedstawiana jak zrobić spirytus. Dzięki za pokaz Telewizji publiczna.
 3  
Dziwne, bo wg zapowiedzi TVP to co jest nadawane w ramach szkoły nie idzie z dofinansowania, a ze sponsoringu firmy państwowej. Czyli kolejne miliony wpłynęły na konto :)
 4  
Człowieku w dzisiejszych czasach lekcje przez telewizor, gdy każda szkoła ma swój tok nauczania, swoje podręczniki? Myślisz że dzieciaki to oglądają, gdy same mają sporo zadań związane z e-lekcjami od swoich nauczycieli?

#zostańWdomuIdźNaWybory może zmądrzejesz
oj na bank oglądają dzieci co mają nawiedzonych rodziców pisowskich. Po co lekcje ze szkoły, skoro tam są ci źli nauczyciele co strajkowali przecież, a tak mają tu najlepszą telewizję od cudownego rządu i jeszcze "za darmo"
 3  
Szkoda, że nie ma planu lekcji z tematami. Wiadomo tylko, że jest dany przedmiot, ale nie wiadomo na jaki temat będzie lekcja.

Prośba do TVP o uzupełnienie.
 1  
Wszędzie nie ma takiego internetu i możliwości. Lepiej emitować te lekcje niż powtórki jakichkolwiek programów.
 3