Łukasz Szewczyk30.03.2020 (11:31)16

Szkoła z TVP: Specjalne pasma z lekcjami dla uczniów na czterech antenach. Plan lekcji

Telewizja Polska i Ministerstwo Edukacji Narodowej uruchamiają projekt Szkoła z TVP. Materiały będą emitowane od poniedziałku do piątku na ogólnodostępnych antenach Telewizji Polskiej. Znajdą się także na platformie VOD.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 16 z 16)

Na czas wirusa powinien powstać osobny kanał TVP SZKOŁA w naziemnej w mux3 ,w miejsce po tvpKultura .
a w tym kanale lekcje z roznych klas od rana kuźwa do nocy ! wtedy byłoby wiadomo na co idzie kasa z naszych podatków.
 3  
Super program h.ttps://youtu.be/UBh4cAs_fjU
Głąbów przybędzie
 0  
kobieta.onet.pl/koronawirus-szkola-z-tvp-stala-sie-posmiewiskiem/stzgxx9

Na tablicy wiszą kolorowe kartki z liczbami. Z ich pomocą dwie kobiety będą wyjaśnić drugoklasistom, czym są liczby parzyste. Zaczynają jednak od definicji. - Liczy parzyste mają parę - mówi jedna z nich. - Czy ja i pani Asia to para? - brnie dalej druga.

Baranieję i zaczynam się zastanawiać, czy ma to być jakaś aluzja do "propagandy LGBT", o której TVP jeszcze nie tak dawno nakręciło "dokument".

Pani Asia i pani Agnieszka chyba też o tym pomyślały, bo nie zdradzają, czy są parą. Na moment zapada krępująca cisza, po czym nauczycielki podchodzą do tablicy. Segregują liczby na te, które "mają parę" i te, które jej nie mają. Jednocześnie rozmawiają z wyimaginowanymi uczniami. Rzucają w eter komentarze w rodzaju "świetnie, 10 ma parę" lub też "nie, nie, 11 nie jest liczbą parzystą".

Po obejrzeniu lekcji matematyki na poziomie drugiej klasy szkoły podstawowej, zaczynam się zastanawiać, czy aby na pewno wiem, co to te liczby parzyste, skoro z zajęć wynika, że nie dzielą się wcale przez dwa, ale za to tworzą tajemnicze pary.

youtube.com/watch?v=iNA3k3nZ-7c
 1  
Gość nie ma 2mld i wyjaśnił co to są liczby parzyste
youtube.com/watch?v=1LlGbqrBFng
 1  
Po obejrzeniu fragmentu lekcji z matematyki stwierdzam że uczycielki powinny najpierw same iść do szkoły w celu nauczenia się a potem , ewentualnie , brać się na nauczanie !
 3  
Czy razem z Panią Asią jesteśmy Parą?
Owszem... LGBT w TVP
 0