Łukasz Szewczyk30.03.2020 (13:09)13 komentarzy

"Kod genetyczny" zostaje w ramówce TVN. Znikają m.in. "Milionerzy", "Kuchenne rewolucje", "Kuba Wojewódzki"

Epidemia koronawirusa wymusza na nadawcach wprowadzenie zmian w ramówce. Jest jednak dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu "Kod genetyczny".
TVN
W odpowiedzi na prośby widzów stacja TVN zdecydowała się kontynuować emisję serialu "Kod genetyczny" bez zmian. Premiery, piąty odcinek losów Tomasza Skowrońskiego i jego najbliższych będzie można obejrzeć w poniedziałek (30 marca 2020 roku) o godzinie 21.30 w TVN.
- Otrzymaliśmy wiele próśb o kontynuację "Kodu genetycznego", a sytuacja jak wiemy jest wyjątkowa - staramy się do niej dostosować. Ogromna sympatia widzów do serialu przeważyła, dlatego postanowiliśmy nie przerywać jego emisji. Zmiany w tym paśmie zostały anulowane. "Ślub od pierwszego wejrzenia" pozostanie na antenie Siódemki - tłumaczy Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN Discovery.

Przypomnijmy, że wcześniej planowano anulowanie emisji serialu "Kot genetyczny", a lukę w ramówce miały wypełnić premierowe odcinki programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", który od tego sezony emitowany jest w piątkowe wieczory na antenie TVN7.

To jednak koniec dobrych informacji. Od tego tygodnia telewizja TVN zawiesza emisję premierowych odcinków teleturnieju "Milionerzy", seriali "Chyłka - kasacja" i "Ukrywa prawda", talk-show "Kuba Wojewódzki", reality-show "Kuchenne rewolucja" oraz programów "36,6", "Superwizjer" i "Co za tydzień".

Widzowie TVN nadal będą mogli oglądać premierowe odcinki programów "MasterChef Junior" i "Ameryka Express, seriali "Motyw" i "Na Wspólnej" oraz śniadaniowego show "Dzień dobry TVN" i "Uwagi TVN".

Komentarze (1 - 10 z 13)

Nareszcie
 7  
Kuchenne rewolucje to chyba są dawno nagrane. Więc jaki jest powód zdjęcia z anteny ?!
 10  
jeszcze, kiedy TVN, TVP, i inne mózgopłuki znikną z anteny.
 5  
@Szuwarek2
Dzieje się tak dlatego, że obecnie są wstrzymane nagrania. Gdyby teraz puścili to co mają nagrane, to całą jesień byłby sezon ogórkowy. A teraz wstrzymują emisję, bo i tak większośč ludzi ogląda tylko epidemię na kanałach informacyjnych.
 6  
No to teraz Wojewodzki musi przesiasc sie na Ssang Yonga :)
 1  
Ech, oglądam tylko Wojewódzkiego z tej całej ferajny. I szkoda, że sezon zawieszony.
 6  
@jupiter
O tym samym po wpisaniu posta pomyślałem. Bo i tak wszystkie restauracje są zamknięte. To nie ma gdzie dalszych odcinków kręcić.
 1  
Nie mogą kręcić nowych sezonów, a muszę mieć co pokazywać jesienią :)
 0  
Zawsze mogą puścić Kevina, szklana pułapkę, czy jestem legendą.
 0  
Kevin to "rarytas" Polsatu ... hahahahhaaha
 1