Łukasz Szewczyk30.03.2020 (15:35)brak komentarzy

Rekolekcje z Polsat Rodzina. Ponad 900 tys. widzów mszy świętej

Grupa Polsat przygotowała dla swoich widzów wielkopostne rekolekcje. Dodatkowo nadawca chwali się dobrymi wynikami oglądalności mszy świętych.
Rekolekcje z Polsat Rodzina. Ponad 900 tys. widzów mszy świętej
Wychodząc naprzeciw potrzebom widzów na Facebooku Polsat Rodzina oraz na polsatnews.pl codziennie o 16:00 w okresie Wielkiego Postu publikowane są specjalne internetowe rekolekcje "Przemyślenia w czasach zarazy". Prowadzą je duszpasterze z różnych zakonów i stron Polski, na co dzień prowadzący program "Wszystko co chcielibyście wiedzieć" w Polsat Rodzina.
Nadawca chwali się dobrymi wynikami mszy świętych.Transmisja Mszy Świętej w niedzielę, 29 marca, o godzinie 9:00 w Polsat News uzyskała 10% udziałów w grupie wszystkich widzów oraz 6,6% w grupie wiekowej 16-49. W trakcie nadawania Polsat News był najchętniej oglądaną stacją w Polsce i bezapelacyjnym nr 1 wśród widzów oglądających mszę za pośrednictwem dekoderów Cyfrowego Polsatu (28% udziałów w grupie 4+ oraz 21,2% udziałów w grupie 16-49).

Dużym zainteresowaniem cieszyła się transmisja Mszy Świętej dla Dzieci ze Świątyni Opatrzności Bożej w Polsat Rodzina. Wybrało ją ponad 61 tysięcy widzów, co przełożyło się na 0,5% udziałów wśród wszystkich widzów oraz 0,45% udziałów w grupie wiekowej 16-49. Była to najchętniej oglądana audycja w Polsat Rodzina w poprzednim tygodniu.

Kolejne transmisje Mszy w następną niedzielę o tej samej porze.