Łukasz Szewczyk01.04.2020 (12:19)7 komentarzy

Gorąca premiera w Netflixie. Ekranizacja bestsellera Blanki Lipińskiej - erotyczne "365 dni" (wideo)

"365 dni" królowało w kinach, teraz czas na VOD. Film erotyczny w reżyserii Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa został udostępniony w serwisie Netflix. Produkcję oglądać mogą abonenci platformy mieszkający w Polsce.
Gorąca premiera w Netflixie. Ekranizacja bestsellera Blanki Lipińskiej - erotyczne "365 dni" (wideo)
"365 dni" to opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo - najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na... pokochanie go.

Film "365 dni" trafił na ekrany kin 7 lutego i z miejsca stał się hitem. W premierowy weekend obejrzało go prawie 454 tysiące osób, czyniąc z ekranizacji bestsellera Blanki Lipińskiej najlepsze otwarcie 2020 roku. Produkcja wyświetlana była do momentu zamknięcia kin z powodu walki z pandemią koronawirusa. Do tej pory "365 dni" obejrzało ponad 1,6 miliona widzów.


W filmie występują m.in.: Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Magdalena Lamparska, Natasza Urbańska, Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger, Bronisław Wrocławski, Otar Saralidze, Przemysław Sadowski oraz Michał Mikołajczak. Autorem zdjęć jest Bartek Cierlica.

Film "365 dni" na platformie Netflix od 1 kwietnia 2020 roku.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Ale mi premiera ,po 8 minutach już spałem....
 7  
Dno,nie film...
Bożydar Marian Niedurny 2.04.2020 (14:11:00)
 8  
Nudy straszne. Dla wielbicielek / wielbicieli / męskiej urody owszem.Rola kobieca przeciętna. Krajobrazy cudne.
 6  
Dno,nie film...
odposcilem po polgodzinie z erotyzmem nic nie ma wspolnego i jeszcze durna gra aktorska nic dziwnego ze ma slabe oceny
 6  
Nie promujcie takiej szmiry. Pieniądze to nie wszystko.
 7  
ech ileż już takich filmów było? Ale trzeba przyznać, że PR zadziałał znakomicie.
 3  
Kto to ta Blanka i co ona ma wspólnego z pisarstwem?
 6