Łukasz Szewczyk01.04.2020 (17:30)brak komentarzy

Kontynuacja serii o gangu motocyklowym. Dwa sezony "Mayans M.C." już w HBO GO (wideo)

"Mayans M.C." to kontynuacja nagradzanego serialu "Synowie Anarchii". Prezentuje historię Ezekiela "EZ" Reyesa, który dołącza do gangu motocyklowego Mayans M.C. Dwa pierwsze sezony produkcji są już dostępne w HBO GO.
Sezon drugi "Mayans M.C." w HBO GO
Akcja "Mayans M.C." rozgrywa się w tym samym fikcyjnym mieście, co w serialu Synowie Anarchii, czyli Santo Padre na granicy Kalifornii.
Ezekiel "EZ" Reyes (JD Pardo) niegdyś uchodził za cudownego chłopaka zdolnego sięgnąć po karierę w stylu amerykańskiego snu, teraz jest członkiem gangu motocyklowego Mayans M.C. działającego na kalifornijsko-meksykańskiej granicy. Mężczyzna próbuje pogodzić się ze swoim bratem (Clayton Cardenas), jednocześnie szukając prawdy o śmierci matki. Tymczasem ich ojciec Felipe (Edward James Olmos) usiłuje sprowadzić synów na właściwą drogę.

Twórcami produkcji są Kurt Sutter oraz Elgin James. W głównych rolach występują JD Pardo jako Ezekiel "EZ" Reyes, Clayton Cardenas jako Angel Reyes - brat Ezekiela, Sarah Bolger jako Emily Thomas - sympatia Ez'a z dzieciństwa, Michael Irby jako Obispo "Bishop" Losa oraz Carla Baratta. Serial wyprodukowany został przez FX Production.


Pierwszy oraz drugi sezon serialu "Mayans M.C." dostępne są już od 1 kwietnia 2020 roku w HBO GO. Każdy z sezonów liczy po 10 odcinków. Emisja serialu na antenie HBO3 zaplanowana została również od dzisiaj - premiera pierwszego odcinka pierwszego sezonu serialu Mayans M.C. odbędzie się o godz. 21:45.