Łukasz Szewczyk02.04.2020 (11:34)3 komentarze

Dzień Disneya na Wielkanoc w Polsacie. Premiera "Iniemamocni 2"

Dzień Disneya w Polsacie po raz drugi. W Wielkanocny Poniedziałek (13 kwietnia 2020 roku) od wczesnego świątecznego poranka do głównego wieczornego seansu telewizja Polsat prezentować animowane i aktorskie przeboje kinowe Disneya.
Dzień Disneya w Polsacie
Dzień Disneya w Polsacie 2020 to filmowe propozycje do oglądania w domowym zaciszu, w rodzinnym gronie. Filmowy maraton rozpocznie się od zaproszenia najmłodszych widzów na premierę animowanej baśni "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii" (godz 7:30). Potem będzie pełna ciepła i humoru nowa wersja baśniowej opowieści o Roszpunce w animowanym musicalu "Zaplątani" (godz. 9:15). Dowcipnym dopełnieniem tej historii jest krótka animacja "I żyli długo i zaplątani" (godz. 11:30).
Dla fanów motoryzacji i nie tylko Polsat przygotował trzecią część kinowego hitu Disneya i Pixara o niezwykłych przygodach samochodu wyścigowego i jego dzielnej ekipy - "Auta 3" (godz. 11:40). Popołudnie tego wyjątkowego dnia to prawdziwa filmowa uczta, bo upłynie pod znakiem wystawnej, ekstrawaganckiej, z plejadą gwiazd w obsadzie i w reżyserii jednego z najbardziej oryginalnych twórców kina - adaptacji powieści: "Alicja w Krainie Czarów" (godz. 13:50) i "Alicja po drugiej stronie lustra" (godz. 16:15). Następna pozycja w programie to krótkometrażowa animacja z dreszczykiem i galerią ulubionych bohaterów - "Toy Story: Horror" (godz. 19:40).

Ukoronowaniem dnia będzie kolejna przebojowa animacja Disneya i Pixara "Iniemamocni 2" (godz. 20:00), czyli dalsze przygody najbardziej niezwykłej rodziny na świecie, której członkowie mają supermoce i walczą z przestępcami, bawią i uczą, że rodzinne więzi są najważniejsze. Premiera tego filmu w Polsacie to zarazem pierwszy pokaz na antenie otwartej w naszym kraju.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Na bogato. :)
Gdyby nie fakt, że do tej pory TVN miał licencję na nadawanie w ramach polskiego Dnia Disneya filmów takich jak: "W głowie się nie mieści" i "Samolotów".
 3  
A ja posłucham w te święta radia
 0  
Auta 3 będzie premierą na otwartej/naziemnej TV. Ostatni raz film był w sierpniu 2018 w HBO.
 1