Łukasz Szewczyk02.04.2020 (15:23)3 komentarze

Kino Polska namawia do pozostania w domach i oglądania polskich filmów

Czas spędzany w domu to dobra okazja do tego, by nadrobić polskie filmy. Kino Polska zachęca widzów do oglądania tego, co najlepsze w polskiej kinematografii.
Masz czas
Chcąc zachęcić widzów do oglądania polskich filmów i ułatwić im wybór, Kino Polska przygotowała programowe sekcje tematyczne. Każda z nich zawiera filmy dopasowane do różnych potrzeb.
- Czas, który spędzamy w domach, to idealny moment na to, by oglądać polskie filmy o różnych porach, dlatego przygotowaliśmy dla widzów filmową ściągę z polskiego kina. Zachęcamy do nadrobienia filmowych zaległości i zapoznania się z tym, co najlepsze w polskiej kinematografii - mówi Paweł Zająkała, Dyrektor Programowy Kino Polska.

W sekcji #NadrabiamKlasyki Kino Polska poleca filmy, które trzeba znać, a które nie każdy miał okazję wcześniej zobaczyć; sekcja #LekcjeZKinoPolska to ekranizacje lektur i ważne filmy historyczne, będące wartościowym urozmaiceniem domowych zajęć szkolnych; #PrzerwaZKinoPolska obejmuje krótkie metraże, prezentowane w ciągu dnia w ramach przerwy od pracy zdalnej; #SportZKinoPolska proponuje filmy o sporcie; #KinoPolskaRodzinnie zachęca do oglądania filmów całymi rodzinami; #KinoPolskaBezStresu to miks humoru, wzruszeń i dobrych uczuć, z kolei sekcja #WięcejEmocji zawiera filmy z dużą dawką emocji.

Akcja jest komunikowana na antenie Kino Polska oraz w mediach społecznościowych stacji. Pełna lista polecanych przez Kino Polska filmów z podziałem na sekcje znajduje się na stronie akcji.

Przypomnijmy, że kanał Kino Polska jest dostępny w ofertach największych operatorów kablowych (m.in. UPC Polska - 201/474; Vectra - 301; Netia - 140; Multimedia Polska - 151; Toya - 110; Inea - 246), cyfrowych platform satelitarnych (Cyfrowy Polsat - 43; Platforma Cabal+ - 64; Orange - 226) i u wielu lokalnych dostawców.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Filmow??? REKLAM.
 4  
Kino Polska jak i Kino Polska Muzyka to to samo co Eska, które już należą do Polszmatu
 6  
przecież to śmieciowy gniot z milionem reklam, szkoda czasu !!
 7