Łukasz Szewczyk03.04.2020 (13:40)4 komentarze

Paramount Channel HD z filmami bez reklam, specjalne maratony w Nickelodeon

Kanały Paramount Channel HD i Nickelodeon wprowadzają nowe pasma programowe. Dodatkowo, kanał filmowy rezygnuje z reklam.
"Nicky, Ricki, Dicky i Dawn"
Od połowy kwietnia Paramount Channel HD wprowadza specjalne pasmo filmów bez reklam. Codziennie, od godz. 13.30 widzowie będą mogli oglądać najlepsze hity kinowe bez żadnych przerw. Nowa ramówka z całą pewnością dostarczy rozrywkę całej rodzinie, znajdą się w niej zarówno filmy familijne i komedie, jak również klasyki światowego kina.
Ponadto, z początkiem kwietnia, stacja wprowadziła dodatkowe pasmo popularnego serialu animowanego "Pingwiny z Madagaskaru", cieszącego się popularnością zarówno wśród najmłodszych widzów, jak i ich rodziców. Codziennie w godzinach 9:00 - 12:00 a antenie stacji oglądać można kolejne przygody czterech zaradnych pingwinów oraz pozostałych mieszkańców Central Park ZOO. Kowalski, Skipper, Ricko i Szeregowy będą kontynuować walkę ze swym największym wrogiem, doktorem Bulgotem oraz próbować zaprowadzić porządek w ogrodzie zoologicznym, w czym skutecznie przeszkadza im samozwańczy władca, Król Julian.

Z kolei na antenie Nickelodeon nie lada gratka dla najmłodszych. Od poniedziałku do piątku, od godz. 16:15 stacja emituje dedykowane mini maratony z ulubionymi bohaterami. Każdy tydzień poświęcony jest innemu tytułowi, m. in."Alvin i wiewiórki", "Harmidom" czy "Dodaj Magii".

Ponadto, na świąteczny weekend, 11-13 kwietnia, stacja zaplanowała całodniowe maratony, podczas których widzowie spotkają się postaciami popularnych animacji i seriali: "SpongeBobKanciastoporty", "Nicky, Ricki, Dicky i Dawn" oraz "Victoria znaczy zwycięstwo". Z kolei w sobotę 25 kwietnia o godz. 17:50, na antenie Nickelodeon "The best of KCA", czyli najlepsze i najzabawniejsze momenty z dotychczasowych edycji gali "Nickelodeon Kids Choice Awards" .

Komentarze (1 - 4 z 4)

Ogólnie wszystkie kanały dodatkowo płatne (nie mówie o FTA) powinny nie przerywać programów reklamami, a bloki reklamowe emitować pomiędzy nimi. Bo obecnie film 1,5h przerywany reklamami trwa 2,5h
 19  
Paramount jest chyba z tej samej grupy co MTV, dlatego rezygnują z reklam
 11  
Idzie odwilż
 6  
toż to chyba "wiadomość roku 2020" jest ... :))
 4