Łukasz Szewczyk03.04.2020 (13:43)3 komentarze

"250 m² Kuby Wojewódzkiego". Nowy talk-show w Playerze (wideo)

Na platformie Player.pl zadebiutował nowy talk-show Kuby Wojewódzkiego. W autorskim projekcie "250 m² Kuby Wojewódzkiego" gospodarz zaprasza do domowego zacisza, na prywatną kanapę. Jako pierwszy zasiądzie na niej kontrowersyjny raper Quebonafide.
"250 m² Kuby Wojewódzkiego". Nowy talk-show w Playerze (wideo)
Choć wyjątkowa sytuacja przyśpieszyła zakończenie wiosennego sezonu "Kuby Wojewódzkiego", popularny showman nie da fanom o sobie zapomnieć.
Platforma Player.pl przygotowała nowy program króla TVN-u - "250 M² Kuby Wojewódzkiego". Zmieniają się okoliczności, ale nie prowadzący i jego dociekliwa natura. Tym razem Kuba Wojewódzki zaprosi widzów do swojego domu, gdzie na prywatnej kanapie posadzi rapera Quebonafide'a. I, oczywiście, weźmie go w krzyżowy ogień pytań. Co wyniknie ze spotkania dwóch tak silnych osobowości?

- Funkcjonujemy w bezprecedensowych czasach, ale nie dajmy się temu przytłoczyć. Player - jak i cała firma TVN Discovery Polska - od zawsze próbuje nowych rozwiązań. Obecna sytuacja zmobilizowała nas do kręcenia projektów w domach. Kuba Wojewódzki to jedna z ulubionych osobistości wśród użytkowników Playera. Cieszymy się, że jego nowy talk-show poszerzy ofertę produkcji Player Original. Liczę, że taka formuła spodoba się widzom - mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl.


Twórcy show i sam gospodarz nie wykluczają kolejnych odcinków nowego projektu w przyszłości

Komentarze (1 - 3 z 3)

Przecież to nie jest jego mieszkanie... ;)
 6  
Na portalach już kręcą bekę z tego pierwszego programu (gościem był jakiś Quebonafide). Nie wiadomo co gorsze .... czy virus czy oni obydwaj.
 2  
Wypaliłeś się Pan, zanim się rozpaliłeś. Na siłę jest to co robisz jak obecne działania rządu. Nie oglądam, nie będę oglądał. Pozdrawiam
 0