Łukasz Szewczyk06.04.2020 (9:59)19 komentarzy

Polsat Seriale już nadaje

W poniedziałek (6 kwietnia 2020 roku) nadawanie rozpoczęła telewizja Polsat Serial, która na polskim rynku zastąpiła Polsat Romans. Kanał dostępny jest także w wersji HD.
Polsat Seriale
Widzowie Polsat Seriale będą mogli obejrzeć znane i niezmiennie cieszące się powodzeniem polskie seriale. Dodatkowo w ramówce znajdą się pasma z polskimi filmami, w tym najpopularniejszymi komediami w historii naszego kina.
W ofercie kanału znajdą się produkcje własne, jak i producentów zewnętrznych. Zarówno najlepsze seriale z biblioteki Grupy Polsat, jak i pozycje znane z ramówek innych telewizji m.in AXN, TVN oraz TVP.

W ramówce znajdą się zarówno ulubione seriale dla kobiet m.in. "Przyjaciółki", "Niania", "Szpilki na Giewoncie" jak i kultowe już seriale kierowane do męskiej widowni m.in. "Świat według Kiepskich", "Miodowe lata" czy kolejne części "Czterech pancernych i psa". W wieczornym paśmie znajdą się seriale kryminalne m.in. "Znaki", Ultraviolet", "Fala zbrodni", "Ślad". W niedzielnym paśmie z kultowymi polskimi komediami, zobaczymy wszystkie części takich hitów kinowych jak trylogia "Sami swoi", "Jak rozpętałem II wojnę światową", "Vabank", czy "Kogel-Mogel".

Kanał Polsat Seriale od 6 kwietnia 2020 roku jest dostępny w ofertach satelitarnych platformach cyfrowych (Cyfrowy Polsat, Canal+) oraz u operatorów sieci kablowych.

Najwyżej ocenione komentarze - zobacz wszystkie

Ile jest już kanałów Polsatu w którym nadawane są seriale? Z tego co widzę to w każdym z nich są te same seriale
 58  
Super nie mogliśmy się doczekać... powtórki powtórki i reklamy...
 48  
Zła nazwa. POLSAT REKLAMA 8. Taka powinna być nazwa tego kanału.
 44  
Żenada, himalaje hipokryzji.
Traktowanie przed Solorza widzów jak stada wyalienowanych intelektualnie baranów stało się jego znakiem rozpoznawczym.
Panie Solorz, wszystko ma swój kres.
 44  
a gdzie Polsat Reklama w 4K ??
 37  
to co zrobili z Comedy Central Family to masakra!
 31  
ooo kanał z powtórkami seriali, tego brakowało na polskim rynku! dziękujemy
 26  
Solorz, zniszczyłeś Comedy Central Family,

na 10-ciu kanałach to samo gó*** nadajesz, od rana do wieczora, te same gnioty, powtórki powtórek. Kto ci daje koncesję na ciągłe zmiany formuły kanałów? Ile jeszcze nowych kanałów z tą samą treścią?

Obyś na zarazie zbankrutował ....
 26  
Ludzie żal miejcie do siebie ,podpisujecie umowy CP więc Solorz wciska wam konine i reklamy
 24  
Ten kanał to wielkie badziewie nadaje tylko po to, żeby sępić na reklamach. Solorz Złotówo zamiast wciąż na Polsacie wołać na ludzi smsy sam daj od siebie, chytry komuchu!
 18