Łukasz Szewczyk06.04.2020 (17:40)1 komentarz

Premiery kinowe w WP Pilot. Nowa usługa PPV

Od środy (8 kwietnia 2020 roku) WP Pilot uruchomi usługę PPV w ramach akcji "Kino WP Pilot".
Kino WP Pilot
Emisję pierwszej premiery "21 mostów" zaplanowano na czwartek, 9 kwietnia o godz. 20:00, dzień później o tej samej porze pojawi się "Parasite". Użytkownik będzie mógł zakupić bilet w formie dedykowanego pakietu w zakładce "Kup pakiet" w WP Pilot. Jeden wykupiony pakiet w cenie 12,90 zł jest biletem na konkretny seans danego dnia.
- WP Pilot jako prawdopodobnie pierwszy serwis telewizyjny na świecie wprowadza filmową usługę pay per view. Jak w kinie, puszczamy filmy tylko o określonej godzinie. W zamian są to gorące premiery w absolutnie najniższej na rynku cenie. Być może w przyszłości ten model zastąpi kino. Na razie mamy po prostu nadzieję, że widzowie WP Pilota dostają od nas coś wyjątkowego - mówi prezes WP Pilot, Tomasz Machała.

Premiery w "Kino WP Pilot" wspierane są szeroką promocją w serwisach Wirtualnej Polski. Informacje o projekcie i emitowanych filmach pojawią się m.in. na Stronie Głównej WP, w serwisach WP Film i WP Teleshow. Działania dodatkowo uzupełnią mailingi oraz kampania w mediach społecznościowych. Repertuar dostępny będzie także w wydarzeniu na Facebooku: "Zostaję w domu, a kino przychodzi do mnie".

- Od kilku tygodni kina są zamknięte, niestety nie wiemy, kiedy ta sytuacja się skończy. Dlatego, premiera lub emisja filmu w modelu PPV z patronatem Wirtualnej Polski i zapewnienie mu szerokiej promocji w serwisach własnych to bardzo dobre rozwiązanie dla dystrybutorów, którzy nie chcą przenosić swoich premier - mówi Anna Szuszkiewicz, Manager ds. Promocji i Sponsoringu w WP.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Nowe usługi są potrzebne. Rynek zweryfikuje.
 0