Łukasz Szewczyk06.04.2020 (17:49)2 komentarze

Nowy program "Debata Dnia" w Polsat News. Prowadzą Gozdyra i Jankowski

Od poniedziałku (6 kwietnia 2020 roku) na antenie Polsat News nowy program publicystyczny z udziałem ekspertów i polityków wszystkich stron. Prowadzą Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski.
Agnieszka Gozdyra / Fot. Polsat News
Agnieszka Gozdyra / Fot. Polsat News
"Debata Dnia" to nowy program, w którym widzowie zobaczą starcie na argumenty przedstawicieli partii politycznych zasiadających w polskim parlamencie. Codziennie, od poniedziałku do piątku o 20:00 w Polsat News prowadzący - Agnieszka Gozdyra na zmianę z Grzegorzem Jankowskim - będą prowadzić rzeczową dyskusję na kluczowe tematy bieżącej sytuacji politycznej w kraju. W "Debacie Dnia" nie zabraknie także rozmów z ekspertami. Program będzie transmitowany również na Polsatnews.pl, a także na Facebooku i Twitterze.
Grzegorz Jankowski / Fot. Polsat
Grzegorz Jankowski / Fot. Polsat
Program jest uzupełnieniem obecnej od stycznia na antenie Polsat News "Debaty Tygodnia", którą widzowie mogą oglądać co tydzień w sobotę o 20:30.

Na antenę Polsat News, po krótkiej absencji, do niedzielnej ramówki powróciły cieszące się dużą popularnością programy publicystyczne - "Śniadanie w Polsat News" oraz "Cztery strony prasy", które widzowie mogą śledzić w niedzielę odpowiednio o godzinie 10:00 i 11:00. Poranne podsumowanie tygodnia w dyskusji z politykami prowadzi Piotr Witwicki i Tomasz Machała. Natomiast rozmowy z przedstawicielami najpopularniejszych tytułów prasowych i internetowych w kraju prowadzą Joanna Wrześniewska-Sieger i Grzegorz Kępka. Ze względów bezpieczeństwa rozmowy ze wszystkimi gośćmi programów publicystycznych przeprowadzane są w formie łączenia.

W sprawach związanych z epidemią, dodatkowo będzie możliwy kontakt z ekspertami podczas programu "Interwencja Extra" od poniedziałku do piątku o 21:15. Widzowie Polsat News w dalszym ciągu mogą zadawać pytania związane z epidemią koronawirusa ekspertom w programie "Wszystko o koronawirusie", który teraz jest emitowany w każdą niedzielę
o 21:00, a prowadzi go Bartosz Kwiatek.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Niech zrobią w końcu 100% kanał informacyjny INTERWENCJA OUT przywrócić Biznes Informacje o 18:30. Program Jankowskiego o 21:00 pon - czw dać mu wolny piątuniu piąteczek. Polsat News 2 przerobić na kanał informacyjny - społeczny może powrót BEZ OGRANICZEŃ i od 2021 Polsat w WOŚP. Teraz kiedy pandemia Koronawirusa może być świetny moment na start takiego kanału.
 2  
dokładnie. Polsat News to trup do którego można przenieść najlepsze programy ze zlikwidowanej Superstacji: Bez Ograniczeń, Gilotyna
 2