Łukasz Szewczyk06.04.2020 (18:22)brak komentarzy

Kryminalny serial "Zdążyć przed zmrokiem" premierowo w Ale kino+ (wideo)

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością. Ale kino+ rozpoczyna emisję serialu "Zdążyć przed zmrokiem" na podstawie bestsellerowych powieści Tany French.
Kryminalny serial "Zdążyć przed zmrokiem" premierowo w Ale kino+ (wideo)
Obrzeża Dublina. W lesie Knocknaree zostają znalezione zwłoki 13-letniej Katy Devlin. Ślady wskazują na swego rodzaju rytualne zabójstwo. Sprawą zajmuje się śledczy Rob Reilly, dla którego dochodzenie jest wyjątkowo bolesne. W tym samym lesie wiele lat temu sam ledwo uszedł z życiem, a bandyty, który atakował dzieci nigdy nie złapano. Teraz Reilly ma szansę zamknąć traumatyczny rozdział z przeszłości. Przy śledztwie pomaga mu detektyw Cassie Maddox, która sama zmaga się z demonami z przeszłości.
"Zdążyć przed zmrokiem" - produkcja BBC przy współpracy z amerykańskim Starz i irlandzkim RTE jest ekranizacją dwóch pierwszych książek z cyklu kryminałów autorstwa Tany French - "Zdążyć przed zmrokiem" i "Lustrzanego odbicia" . Te dwie historie w jedno połączyła Sarah Phelp, scenarzystka znana ze świetnych adaptacji powieści Agathy Christie. W rolach głównych zobaczymy Killiana Scotta w roli detektywa Roba Reilly'ego oraz Sarah Green jako Cassie Maddox.


Emisja premierowych odcinków serialu "Zdążyć przed zmrokiem" w środy o godz. 20.10 i 21.20 (od 8 kwietnia 2020 roku) na antenie Ale kino+.