Łukasz Szewczyk07.04.2020 (11:24)4 komentarze

Domowa Wielkanoc z RMF FM

RMF FM na nadchodzącą Wielkanoc przygotowało ramówkę na Święta spędzane w domu.
Domowa Wielkanoc z RMF FM
W Wielki Piątek na antenie RMF FM dzień wyciszenia, czyli "Przeboje, które poruszyły wasze serca" Dziennikarze opowiedzą o ważnych utworach, które towarzyszyły im i Słuchaczom w trudnych chwilach, takich jak np. "Moja i Twoja Nadzieja" podczas powodzi 1997. We wspomnieniach powrócą ważne wydarzenia ostatnich lat i związana z nimi muzyka, aby przekazać Słuchaczom jedno: razem przetrwaliśmy wiele i ten trudny czas tez przetrwamy.
W Wielką Sobotę RMF FM chce dodać otuchy słuchaczom pod hasłem: "I tak będziemy razem". Na antenie radia połączą się rodziny, przyjaciele i zakochani, żeby mimo wszystko być razem, przesłać sobie życzenia i usłyszeć swoje głosy. W ramach akcji na stronie internetowej słuchacze, dziennikarze i gwiazdy będą przesyłać filmy z życzeniami.

W Niedzielę Wielkanocną w ramówce pojawią się "Koncerty z dużego pokoju... gwiazd", a wystąpią One Republic, Marcin Maciejczak, Viki Gabor, Sanah i inni.

W Lany Poniedziałek radio będzie wspierać słuchaczy humorem. Antenę przejmą komicy, wyjątkowo potrzebni w tych trudnych chwilach, tacy jak Mariusz Kałamaga, Robert Górski i Marcin Daniec. Na koniec dnia, o godz. 23:00, nastąpi Wielki Powrót Misji Specjalnej: Misja Specjalna - Wyspa Węży: prywatne więzienie generała Sikorskiego. Kolejne odcinki tego historycznego programu będą emitowane w niedziele po 23.00.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Szybciej gadajcie, szybsze przyspieszone wiadomosci. to wszystko drogie rmf, zachęca do użycia gały! Tego przyspieszonego pyrkania nie mogę przez chwilę słuchać! Mam radio z kartą SD i to jest na was sposób prrrprrr rmf fm! lekarza i farmaceuty! prrrrr
 0  
RMF jak zawsze super, nie to co konkurencja z Żurawiej jak zawsze nieprzygotowana na takie okazje.
 3  
@kalina o
Akurat ekipa z Żurawiej zawsze jest dobrze przypogotowana choćby teraz akcja #zostańwdomu no i najlepsza muzyka która powoduje że nie chcę się wychodzić z domu. Do tego program w Waszej sprawie, godzina polskiej muzyki, no i cykl koncertów akustycznych. Dziwię się że są na tym świecie ludzie którzy mają w sobie tyle nienawiści cały czas aby krytykować. Skoro Pani krytykuje to ja też powiem kilka slów prawdy lubi Pani słuchać sobie wyślij swoje imię co średnio 10 min czy reklam których w rmf fm nie brakuje i są one najdłuższe w całym eterze to prosze ale prosze sie nie wypowiadać na tematy które nie ma Pani pojęcia
Słucham tylko mamy i Radia ZET 8.04.2020 (8:04:27)
 3  
RMF, ale możecie jeszcze szybciej mówić? Czasami jeszcze Was rozumiem.
 3