Łukasz Szewczyk07.04.2020 (11:28)10 komentarzy

Jesienią 9 edycja "Top Model" w TVN. Startują castingi, nowością srebrny bilet

Jesienią 2019 roku na antenę TVN powróci modowe show "Top Model". Już wkrótce jury programu po raz kolejny wyruszy w Polskę w poszukiwaniu najlepszych kandydatów na top modelki i top modeli.
Ekipa "Top Model" TVN
Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński po raz kolejny zasiądą w jury, by sprawdzić czy wśród uczestników znajdzie się ktoś z szansą na powtórzenie sukcesu Kasi Szklarczyk lub Dawida Woskaniana. Wszystkich kandydatów będzie Michał Piróg.
W tym roku sytuacja jest jednak wyjątkowa. Ze względów bezpieczeństwa castingi nie mogą na razie odbywać się, jak do tej pory, w największych miastach w Polsce. Każdy chętny do udziału w programie będzie mógł jednak skorzystać z szansy jaką jest wysłanie zgłoszenia za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej "Top Model". Pod hasłem #CastingWDomu rozpocznie się pierwszy etap castingów. W ten sposób wszyscy chętni, mimo dzielącej odległości, będą mogli zaprezentować się jurorom i zyskać szansę na udział w programie.

To jednak nie wszystkie niespodzianki. Nowością w tym sezonie będzie "srebrny bilet". Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń każdy z jurorów wybierze jedno, które najbardziej przypadnie mu do gustu, a które następnie zostanie zamieszczone na oficjalnej stronie programu. To od widzów i ich głosów będzie zależało, który z wytypowanych przez jury uczestników otrzyma "srebrny bilet" czyli miejsce w etapie bootcampu. Podobnie jak w poprzednim sezonie jurorzy będą mieć możliwość, by wręczyć wybranej osobie "złoty bilet" i zapewnić jej miejsce w domu modelek.

- W tym roku chcemy być bliżej naszych widzów i chociaż teraz nie możemy spotkać się z nimi na castingach jak w latach ubiegłych, to zachęcamy do skorzystania z możliwości jakie zapewnia casting internetowy. Liczymy na kreatywność kandydatów i wierzymy, że i tym razem nas zaskoczą. Dodatkowo dajemy widzom możliwość wyboru jednego z uczestników, spośród kilku wytypowanych wcześniej przez jury. W ten sposób otrzymują szansę, by współtworzyć z nami swój ulubiony program - mówi Tina Żyro, producentka programu.

Komentarze (1 - 10 z 10)

Jak to zrobią jak nie wolno robic zgromadzeń???
 6  
Moze online :D
 7  
Do POdszywaczaJohny :od kilku dni obserwuję Twoje wpisy i nie mogę się nadziwić. Przebywanie w Centrali wyraźnie nie pomaga.MOralność żywcem przeniesioną z poprzedniej epoki? Taką POpieprzoną odrobinę partyjnym interesem i zakwaszoną zgagą POwyborczej klęski?
 2  
Na pis to tvn gada cały dzien ze chce wyborów a sami chca robic zgromadzenia to jak to jest???
 2  
A I MAMY 2020 A NIE 2019
 1  
Wystarczyło przeczytać artykuł, jest napisane casting online...
 2  
Pisiorow tylko wybory interedujo. Kampaniji nie ma, tylko du pa ja prawadzi po trupach. A firmy bankrutujo, ludzi na bezrobociu przybywa, ale grunt ze zaufanie temu wzroslo, temu spadlo dla niektorych komentujacych. Widac wyprane mozgi.
 2  
znowu skasowałeś post Szewczyk? Jak ty chcesz mieć klikalność jak kasujesz normalne posty?
Co było kur.wa złego w tym co napisałem?
Zapytanie o to czy jesteś taki pewny, że jury WKRÓTCE WYRUSZY W POLSKĘ to coś złego?
 1  
Po pierwsze przyczat swój ostatni post i pomyśl jakiego słowa użyłeś w zdaniu "Co było pi pi pi złego w tym co napisałem?" Samo to się kwalifikuje na bana.

Po drugie przeczytaj uważnie artykuł gdyż jest w nim mowa:

"Każdy chętny do udziału w programie będzie mógł jednak skorzystać z szansy jaką jest wysłanie zgłoszenia za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej "Top Model". Pod hasłem #CastingWDomu rozpocznie się pierwszy etap castingów. W ten sposób wszyscy chętni, mimo dzielącej odległości, będą mogli zaprezentować się jurorom i zyskać szansę na udział w programie."

Gdybyś artykuł przeczytał dokładnie i ze zrozumieniem, nie zadawałbyś głupich pytań z przekleństwami.
 3  
problem w tym, że niektórzy są zbyt leniwi, żeby czytać artykuły i czytają same nagłówki. To im w zupełności wystarczy, by niepotrzebnie wylać na kogoś wiadro pomyj. Przykre, ale prawdziwe.
 4