Łukasz Szewczyk07.04.2020 (11:40)brak komentarzy

Gratka dla fanów angielskiej piłki nożnej. "Soccerbox" w Canal+ Sport

Na antenie Canal+ SPort zadebiutuje program "Soccerbox", w którym Garry Neville - legenda Manchesteru United - wraz z zaproszonymi gośćmi, wspomina mecze, które zapadły w pamięć fanom piłki nożnej.
Gratka dla fanów angielskiej piłki nożnej. "Soccerbox" w Canal+ Sport
Specjalnie dla stęsknionych fanów "wściekle szybkiej" Premier League, Platforma Canal+ pokaże cykl rozmów z legendami angielskiej piłki. "Soccerbox" to program, w którym Gary Neville - kiedyś ceniony piłkarz, obecnie trener i ekspert, porusza piłkarskie tematy i przepytuje kolegów z boiska.
Gary Neville przez lata odgrywał rolę czołowego obrońcy w drużynie Sir Alexa Fergusona, aktualnie jest uznanym ekspertem piłkarskim na Wyspach. W programie "Soccerbox" widzowie będą mogli posłuchać m.in. o tym, jak Wayne Ronney i Dimitar Berbatov wspominają współpracę na boisku z Nevillem oraz przypomnieć sobie najlepsze występy byłego kapitana Liverpoolu, Stevena Gerrarda.

Platforma Canal+ pokaże premierowo trzeci sezon programu "Soccerbox" oraz wszystkie odcinki drugiego sezonu. W pierwszej odsłonie - 8 kwietnia o godzinie 21:00 w Canal+ Sport - gościem Nevilla będzie Wayne Rooney. Dwa dni później o tej samej porze odcinek ze Stevenem Gerrardem w roli głównej.