Łukasz Szewczyk08.04.2020 (11:21)9 komentarzy

Co gwiazdy robią w kwarantannie? Specjalny program "Zostań w domu" w TVN Style

Świat się zmienił w ułamku sekundy. W związku z panującą epidemią wspólnie apelujemy do wszystkich widzów do pozostania w domach. Nie masz pomysłu co robić w wolnym czasie? Na antenie TVN Style gwiazdy pokażą jak wygląda ich codzienność i jak radzą sobie w tej nietypowej sytuacji.
Zostań w domu
Rozwijanie muzycznych pasji, czytanie ulubionych książek, ćwiczenia, eksperymentowanie w kuchni, a może przeróbka ubrań? Kilkunastu prowadzących i aktorów podzieli się swoimi patentami na ten szczególny czas. W programie zobaczymy m.in. Agatę Młynarską, Izę Janachowską, Marcina Prokopa, Maję Popielarską, Katarzynę Sokołowską, Michela Morana, Oliviera Janiaka, Ulę Chincz, Annę Cieślak czy Darię Ładochę z córeczkami.
Od soboty 21 marca TVN Discovery Polska zaczęła emisję spotów wspierających akcję #zostanwdomu. W inicjatywę zaangażowały się gwiazdy wszystkich kanałów z portfolio. Program "Zostań w domu" to dłuższe wersje i nieemitowane wcześniej dodatkowe materiały pełne humoru i pomysłów.

Premiera programu "Zostań w domu" w środę (8 kwietnia 2020 roku) o godz. 23.10 na antenie TVN Style.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Niestety, ale opozycja i jej media robią co mogą aby zdestabilizować kraj i wywołać panikę.  Uprawiają swoisty polityczny "danse macabre".
 0  
Niestety, ale opozycja i jej media robią co mogą aby zdestabilizować kraj i wywołać panikę.  Uprawiają swoisty polityczny "danse macabre".
A ty, robisz co możesz, by rządzącym się przypodobać, a i tak cię oleją.
 2  
Do destabilizacji wystarczy ze rzadzacy nic nie robia aby ratowac kraj przed bankrutctwem firm i lawina bezrobornych, tylko cale dnie i noce zajmuja sie zmianami prawa wyborczego.
 3  
" Nie masz pomysłu co robić w wolnym czasie? Na antenie TVN Style gwiazdy pokażą jak wygląda ich codzienność i jak radzą sobie w tej nietypowej sytuacji. (...) Kilkunastu prowadzących i aktorów podzieli się swoimi patentami na ten szczególny czas.
W programie zobaczymy m.in. Agatę Młynarską, Izę Janachowską, Marcina Prokopa, Maję Popielarską, Katarzynę Sokołowską, Michela Morana, Oliviera Janiaka, Ulę Chincz, Annę Cieślak czy Darię Ładochę z córeczkami. "

.... rodzina słowem silna. Same swojaki. :)
 1  
Podobnie jak gwiazdy rozwijam swoje zainteresowania i uczę się grać na ukulele, zamówiłem je z megasceny bez wychodzenia z domu, kilka dni i przesyłka doszła. Trochę to potrwa zanim będę perfekcyjnie grał, ale mam czas i cierpliwość :)
 0  
@fikander
No przeciez nie beda Ci pokazywac co robi stary zgrzybialy kawaler z kotem, jego odkrycie towarzyskie i polkownik Danusia, bo kogo interesuja zboczenia?
 1  
Ty jak zwykle jesteś wszędzie. Ale juz nie pisz bo tylko ludzi swoimi komentarzami wkur...sz.
Daremny jesteś jak i twoje teksty..
 1  
@negator
Bez obaw ten pisowski idio ta niebawem zostanie usuniety.
 1  
O i już go nie ma. Zatem ulga dla normalnych.
Ale z uporem maniaka bedzie wracal.
 1