Łukasz Szewczyk08.04.2020 (11:50)brak komentarzy

Programy History, Crime+Investigation i Lifetime na YouTube

Kanały dokumentalno-rozrywkowe History, Crime+Investigation Polsat oraz Lifetime dołączają się do akcji #ZostańWDomu udostępniając bezpłatnie fanom na platformie YouTube w tym wyjątkowym czasie wybrane odcinki programów na 48 godzin.
Programy History, Crime+Investigation i Lifetime na YouTube
W ciągu najbliższych tygodni internauci będą mieli szansę obejrzeć m.in. Michała Fajbusiewicza i Justynę Poznańską w cyklu "Cała prawda o zbrodni", pisarkę Katarzynę Bondę mierzącą się z prawdziwą historią kryminalną w "Opowiem ci o zbrodni", a także intrygujące historie o polskiej bombie atomowej w "Poszukiwaczach zaginionej prawdy" czy domowe metamorfozy domów gwiazd z Katarzyną Bujakiewicz.
W ramówce HISTORY na YouTube znajdą się takie pozycje jak "Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo" (8 kwietnia), "Piękny wiek" (9 kwietnia), "Brać czy nie brać" (10 kwietnia), "Poszukiwacze zaginionej prawdy" (11 kwietnia) czy też "Złoto Bałtyku" (12 kwietnia).

Z kolei w ramówce Crime+Investigation na YouTube znajdą się programy dokumentalne dostępne dla osób 18+. Wśród nich: "Cała prawda o zbrodni" (10 kwietnia), "Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni " (17 kwietnia), "Wojciech Chmielarz: rozmowy o zbrodni" (24 kwietnia), "Polskie zabójczynie" (1 maja) oraz "Opowiem ci o zbrodni" (8 maja).

Kanał Lifetime na YouTube udostępni takie pozycje jak: "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd " (10 kwietnia), "Śniadanie Kobiet Mediów" (17 kwietnia), "4. Śniadanie Kobiet Mediów" (24 kwietnia) oraz "Królowe second-handów" (1 maja).