Łukasz Szewczyk08.04.2020 (13:18)1 komentarz

Nowy serial komediowy "Ucieczka" w HBO i HBO GO (wideo)

"Ucieczka" to nowy serial komediowy HBO, który opowie historię prowadzącej dość monotonne życie Ruby, która pod wpływem jednego smsa wywraca swoje życie do góry nogami, rzuca wszystko i rusza w szaloną podróż po Stanach Zjednoczonych w towarzystwie ukochanego ze studenckich czasów.
Serial "Ucieczka" w HBO GO
Pewnego dnia Ruby Richardson (Merritt Wever) dostaje SMS-a i pod jego wpływem postanawia porzucić swoje nudne życie na przedmieściach, aby spotkać się ze swoim byłym chłopakiem ze studiów, Billy'm Johnsonem (Domhnall Gleeson). Siedemnaście lat wcześniej kobieta zawarła z nim pakt. Jeśli jedno z nich wyśle sms-a o treści "ucieczka", a drugie odpowie tym samym, obydwoje porzucą wszystko i spotkają się na dworcu Grand Central w Nowym Jorku, aby razem wyruszyć w podróż przez Amerykę.
Serial "Ucieczka" w HBO i HBO GO / Fot. HBO
Serial "Ucieczka" w HBO i HBO GO / Fot. HBO
Twórczynią i producentką obrazu jest Vicky Jones. W serialu w głównych rolach występują zdobywczyni dwóch nagród Emmy Merritt Wever, Domhnall Gleeson. W pozostałych rolach pojawią się: wyróżniona nagrodami Emmy oraz Złotym Globem Phoebe Waller-Bridge jako Laurel - kobieta, którą Ruby i Billy spotykają w trakcie swojej podróży; Rich Sommer jako Laurence - mąż Ruby; Tamara Podemski jako detektyw Babe Cloud oraz Archie Panjabi jako Fiona.

Obowiązki producentów wykonawczych pełnili Vicky Jones, Phoebe Waller-Bridge, Jenny Robins, Kate Dennis, Emily Leo oraz Oliver Roskill z ramienia Wigwam Films. Serial wyprodukowany został przez eOne - studio, które wcześnie zrealizowało serial HBO "Ostre przedmioty".


Premiera serialu HBO "Ucieczka" (Run) odbędzie się w HBO i HBO GO już 13 kwietnia 2020 roku. W serwisie HBO GO pierwszy odcinek dodany zostanie nad ranem. Na antenie HBO emisja zaplanowana została tego samego dnia o godzinie 21.40. Kolejne odcinki będą emitowane co tydzień o tej samej porze. Serial liczy 7 odcinków.

Komentarze (1 - 1 z 1)

W końcu jakiś nowy serial komediowy. Czekam na kolejne seriale komediowe. Są one niezbędne- szczególnie teraz- w tym trudnym czasie PANDEMII.
Arkadiusz Pieńkowski 9.04.2020 (21:04:32)
 2