Łukasz Szewczyk09.04.2020 (11:34)brak komentarzy

Drugi sezon "Nic do zgłoszenia" od kwietnia na Discovery Channel

Walka z przemytem nielegalnych towarów i adrenalina - tak wygląda codzienność funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej. Wyszkolenie i spostrzegawczość sprawiają, że nie zaskakują ich już nawet najbardziej wyrafinowane próby przemytu narkotyków, papierosów, alkoholu, broni, walut czy zwierząt zagrożonych wyginięciem.
Drugi sezon "Nic do zgłoszenia" od kwietnia na Discovery Channel
Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej w z Krajowej Administracji Skarbowej zatrzymują niebezpieczne i nielegalne towary, zanim te trafią do Polski oraz innych krajów Unii Europejskiej. W tym sezonie serii "Nic do stracenia" nie zabraknie kolejnych zuchwałych przekrętów przemytników, oszustw podatkowych i rozbijania zorganizowanych grup przestępczych! Wśród najbardziej nietuzinkowych przemytów znajdziemy szmuglowanie włosów, zabytkowych monet czy maseczek higienicznych.
W premierowym odcinku poznamy też dwie nowe bohaterki - Dorotę i Martę. Pracują na przejściu granicznym w Bezledach. To nowa lokalizacja w programie, łącząca Polskę i Rosję. Dziewczyny udowadniają, że praca w Krajowej Administracji Krajowej na granicy to nie jest zawód tylko dla mężczyzn. Kobiety odnajdują się w nim równie dobrze, a czasem może nawet i lepiej.

Premierowa emisja drugiego sezonu "Nic do zgłoszenia" we wtorki o godz. 21.00 (od 28 kwietnia 2020 roku) na antenie Discovery Channel.