Łukasz Szewczyk09.04.2020 (17:55)8 komentarzy

Zakupy z Biedronki online z dostawą do domu

Biedronka wprowadza możliwość zakupów online z dostawą do domu.
Biedronka - sklep
Wybór produktów spożywczych i kosmetyków z oferty Biedronki jest teraz możliwy już dzięki kilku ruchom po ekranie smartfona. Oferta dostępna przez aplikację Glovo bazuje na asortymencie około 1000 produktów najczęściej kupowanych przez klientów Biedronki. Klienci z niej korzystający kupią produkty w tych samych cenach, po których są one aktualnie sprzedawane w sklepach, z zachowaniem wszystkich obowiązujących w tym czasie promocji.
- Wierzymy, że Glovo wykonuje usługę, której w tej chwili poszukuje coraz większa liczba klientów Biedronki. Ta współpraca zapewnia możliwość dotarcia do naszych klientów nowymi drogami, nie wpływając na komfort zakupowy naszych klientów w sklepach - mówi Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Na chwilę obecną zakupy (przy użyciu aplikacji mobilnej Glovo) można zamawiać z bezpośrednią dostawą do domu w 10 miastach: w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie, obsługiwanych przez ponad 100 sklepów sieci Biedronka.

Cena jednorazowej dostawy oferowanej przez Glovo dla typowego koszyka zakupowego sieci Biedronka i wynosi 9,99 zł. Nie ma konkretnych limitów wagowych, jednak waga zakupów nie powinna przekraczać fizycznych możliwości dostawcy.

Proces realizacji zamówienia od chwili jego złożenia do momentu dostawy zajmie nie więcej niż godzinę, w zależności od pory dnia i lokalizacji, jednak w okresach większej liczby zamówień czas oczekiwania na dostawę może się nieznacznie wydłużyć. Zamówienia będą przyjmowane w godzinach od 10 do 22.30. Dostępność usługi będzie uzależniona od aktualnej dostępności dostawców w poszczególnych dzielnicach miast objętych zasięgiem funkcjonowania programu.

Komentarze (1 - 8 z 8)

Przecież globo to banda złodziei. Najpierw pobiorą opłatę z karty a później okaże się że pobrali ja dwa razy bo oni podają tylko ceny orientacyjne. Takie tam zróbmy klienta w c...ja.
 4  
A to prawda że ich ceny są duużo wyższe niż biedronkowe ?
 2  
Bez sensu, jest bardzo drogo,
Produkty sa duzo drozsze niz stacjonarnie,
Ponadto wiadomo jest posrednik dodatkowy to kazdy chce do kieszeni zarobic,
Wole Piotr i Pawel online niby jest drogi ale bynajmniej ceny sa tozsame z tymi na pulce w sklepie, a dostawa od 150zł za FREE
 2  
Innymi słowy skorzytasz z Glovo 1x to juz nigdy wiecej nie bedzeisz chcial zrobic przez nich zakupow w Biedronce!

@Biedronka jeśli chcecie coś zaoferowac to własnymi siłami, posiłkowanie sie posrednikami tylko zaszkodzi Waszej marce
 0  
Obesrało cię? Piotra i Pawła nie ma na rynku już setny rok. Kłamca.
 3  
Kolego, Piotr i Paweł jak najbardziej wciąż jest na rynku. Zostali kupieni przez Spar.
 0  
"waga zakupów nie powinna przekraczać fizycznych możliwości dostawcy" - a skąd mam wiedzieć ile dźwignie dostawca? :D
 0  
To oszuści, zamówienie złożone, opłacone a dostawy brak.
Brak kontaktu z przydzielonym kurierem i brak mozliwosci zlokalizowania zakupów, po czym pojawia się informacja- zrealizowane! Oszustwo, czy nikt tego nie kontroluje!!!!
 0