Łukasz Szewczyk10.04.2020 (9:24)brak komentarzy

Specjalna ramówka HGTV na Wielkanoc

Stacja HGTV Home & Garden, jak co roku świętuje Wielkanoc ze swoimi widzami. Przygotowała dla nich specjalne maratony ulubionych programów: "Domowe rewolucje", "Dorota inspiruje", "Zgłoś remont", czy "Weekendowa metamorfoza".
Dorota Szelągowska
Pod okiem ekspertów z HGTV, niejedno mieszkanie przeszło niesamowitą przemianę. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. W Poniedziałek Wielkanocny o godz. 10:00 rozpocznie się maraton programu "Domowe rewolucje". Dorota Szelągowska nigdy nie jest w stanie długo usiedzieć w miejscu, a jej głowa jest pełna pomysłów na nowe wnętrza. Wraz ze swoimi niezawodnym zespołem dokona prawdziwych cudów nawet w przypadku najmniejszych przestrzeni. Z kolei o godz. 14.00 na antenie HGTV kolejni bohaterowie serii "Dorota inspiruje"!

W temacie spektakularnych metamorfoz nie mogło również zabraknąć Krzysztofa Mirucia. Architekt uratuje każdego, kto marzy o zmianach, ale zupełnie nie wie jak się za nie zabrać. Od godz. 15:00 i 18:00 zapraszamy na program "Zgłoś remont". Widzowie będą mogli także zobaczyć odcinek "Weekendowej metamorfozy". Prowadzący HGTV razem z bohaterami programu przygotuje niezwykły prezent dla ich najbliższych. Wyjątkowym podarunkiem będzie... remont.
To nie koniec. Tego dnia nie zabraknie również porad od Mai Popielarskiej, Dominika Strzelca, Izabeli Szarmach i Olgi Piórkowskiej oraz niezawodnych ekspertów z "House Hunters - Poszukiwacze domów".