Łukasz Szewczyk10.04.2020 (10:13)13 komentarzy

Bohaterowie pod ciągłą presją, nowy sezon "MacGyvera". Serialowy maj na kanałach AXN

Nowe sezony seriali "MacGyver" i "Nocna zmiana" oraz "Designated Survivor", "L.A.'s Finest" i "The Brave " w maju na kanałach AXN
MacGyver
"MacGyver" to remake kultowego serialu z lat 80. ubiegłego wieku z niezapomnianym Richardem Deanem Andersonem. Nowy MacGyver (Lucas Till) jest młodszy od pierwowzoru, chętniej się bije i nie jest obojętny na wdzięki płci przeciwnej. Jedno pozostało niezmienne - dzięki swoim umiejętnościom potrafi uratować świat za pomocą spinaczy do papieru, zrobić bombę z urodzinowych świeczek i pokonać przeciwnika, używając jedynie gumy do żucia. Sprawy, których rozwiązania się podejmuje są tak wymagające, że korzysta z pomocy zaufanych współpracowników z Wydziału Spraw Zewnętrznych USA (przemianowanego na Fundację Feniksa). W 4. sezonie serialu drużyna MacGyvera zmierzy się między innymi z terrorystami planującymi ataki bronią biologiczną w USA oraz przetestuje zabezpieczenia w laboratorium wojskowym.
Premiera 4. sezonu serialu "MacGyver" w środę 27 maja o godz. 20:10. Kolejne odcinki w środy o 20:00 w AXN.

Serial "Designated Survivor" to historia Thomasa Kirkmana (Kiefer Sutherland), który nieoczekiwanie zostaje prezydentem Stanów Zjednoczonych. Po zamachu terrorystycznym na Kapitol giną wszyscy członkowie amerykańskiej administracji. Zgodnie z obowiązującym prawem, stanowisko szefa Białego Domu niezwłocznie obejmuje tzw. wyznaczony ocalały. Spokojny architekt, pełniący funkcję Sekretarza ds. Budownictwa Mieszkaniowego i Rozwoju Miast, w jednej chwili zostaje prezydentem najpotężniejszego mocarstwa na świecie. Musi odbudować siłę Stanów Zjednoczonych na arenie międzynarodowej, decydować o losach amerykańskich żołnierzy i zmierzyć się z wewnętrznymi rozgrywkami w Waszyngtonie. Tymczasem agentka FBI, Hanna Wells (Maggie Q), odkrywa, że atak na Kapitol mógł stanowić jedynie początek misternego planu objęcia władzy i zmiany ustroju Stanów Zjednoczonych.
Premiera pierwszych 4 odcinków serialu "Designated Survivor" już w piątek 22 maja o godz. 20:00. Kolejne odcinki w każdy piątek o 20:00 w AXN Black.

"Nocna zmiana" pokazuje losy lekarzy nocnego dyżuru szpitala San Antonio Memorial. Zespół musi codziennie mierzyć się nie tylko z ludzkimi dramatami i walką o ludzkie życie, ale własnymi problemami, romansami i konfliktami. Trzech lekarzy w zespole wywodzi się z wojska. Dr. TC Callahan (Eoin Macken) jest byłym medykiem wojskowym, który na polu bitwy był świadkiem śmierci własnego brata i zmagał się z syndromem PTSD. Teraz często nie przestrzega zasad i wdaje się w konflikty ze swoją byłą dziewczyną i szefową nocnej zmiany, Dr. Jordan Alexander (Jill Flint), szefem chirurgii i Scottem Clemmensem (Scott Wolf). Jego kolegami są również dwaj byli medycy wojskowi - Dr. Topher Zia (Ken Leung) i Dr. Drew Alister (Brendan Fehr). W 3. sezonie do zespołu dołączy nowa stażystka, Dr. Shannon Rivera (Tanaya Beatty).
Premiera 3. sezonu serialu Nocna zmiana we wtorek 12 maja o godz. 20:00. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 20:00 w AXN White.

"L.A.'s Finest" to spin-off serii filmów Bad Boys, który skupia się na życiu agentki Sydney Burnett (Gabrielle Union). Burnett po akcji przeciwko kartelowi narkotykowemu w Miami postanawia pozostawić przeszłość za sobą i zacząć pracę jako detektyw w Mieście Aniołów. Jej partnerką zostaje Nancy McKenna (Jessica Alba) - pracująca mama z trudną przeszłością. Razem będą musiały stawić czoła najgroźniejszym przestępcom w Los Angeles oraz własnym problemom w życiu prywatnym.
Premiera serialu L.A.'s Finest we wtorek 26 maja o godz. 22.00. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 22:00 w AXN White.

Serial "The Brave" opowiada o pracy jednostki wojskowej, wysyłanej na najtrudniejsze misje wojenne i pokazuje jak wiele muszą poświęcić amerykańscy żołnierze, walcząc o pokój na świecie. Dowódcami jednostki są: Patricia Campbell (Anne Heche) - zastępca dyrektora Agencji Wywiadowczej Departamentu Obrony, która ma dostęp do najnowocześniejszego oprogramowania wywiadowczego i Kapitan Adam Dalton (Mike Vogel) - były członek oddziału Delta. Razem ze swoimi żołnierzami muszą zadbać o życie niewinnych osób i rozwiązać konflikty w najbardziej niebezpiecznych zakątkach świata.
Premiera dwóch pierwszych odcinków serialu The Brave w poniedziałek 4 maja o godz. 21:00. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 21.00 w AXN Spin.

Komentarze (1 - 10 z 13)

A kiedy Nowy Flash I czy Ujży światlo dzienne kolejny sezon Czarnej Listy ? Na razie to tylko MacGayver reszta seriali to przeszkoczyla z glownego AXN do siostrzanych Formatów
 0  
MacGyver nie w środy tylko wtorek - czwartek 3 odcinki tygodniowo podobnie jak teraz leci 3 sezon.

kinoman - Flash pewnie wskoczy po MacGyver czyli gdzieś pod koniec czerwca, Czarna lista premiery są na Netfixie chyba wiec

Czas by AXN zaczął emitować seriale na wzór FOX
Flash 15 i 16
MacGyver 17 i 18
Czarna lista 19 i 20
Znamienne jest to że kończą 8 sezon Castle i zaczynają puszczać od nowa o 15:25 i 16:15 i dać Flash w sam raz dla młodzieży na obecną sytuacje by nie wychodzili z domu
 1  
axn jeszcze nie skonczyl 3-cio sezonu, a juz daje 4 sezon.
 0  
axn jeszcze nie skonczyl 3-cio sezonu, a juz daje 4 sezon.
Teraz leci 3 sezon wtorek - czw po około 20:10
 0  
Teraz leci 3 sezon wtorek - czw po około 20:10
w zeszlym roku skonczyli na 7 odcinku
 0  
Trzeci sezon MacGyver w całości był wielokrotnie emitowany na AXN Black. Poza tym jesienią 2019r. ok.godz. 10 i 11 w dni powszechne był wyemitowany w całości trzeci sezon.
 0  
w zeszlym roku skonczyli na 7 odcinku
środa 22 kwietnia odc. 8 kolejne 23 kwietnia odc. 9 następne wt - czw
filmweb.pl/serial/MacGyver-2016-766400/tv
 0  
Trzeci sezon MacGyver w całości był wielokrotnie emitowany na AXN Black. Poza tym jesienią 2019r. ok.godz. 10 i 11 w dni powszechne był wyemitowany w całości trzeci sezon.
Ale nie w HD!!!
 0  
A kiedy Nowy Flash I czy Ujży światlo dzienne kolejny sezon Czarnej Listy ? Na razie to tylko MacGayver reszta seriali to przeszkoczyla z glownego AXN do siostrzanych Formatów
AXN powinien nie tylko dać Flasha ale także Supergirl i Arrow bo niektóre odcinki są łączone dobrym rozwiązaniem byłby AXN Spin
 0  
MacGyver jest tylko jeden z Richard Dean Anderson :) To był ekstra serial i świetny aktor inni świetni aktorzy, aktorki :) Lata 80 i 90 :) Obecny MacGyver na AXN to tania podróba !!! Ten serial nie powinien się tak nazywać bo nie osiąga i nie osiągnie poziomu orginału nawet w 5%!!! Natomiast Flash to ekstra serial :) Arrow podobnie :)
 2