Łukasz Szewczyk15.04.2020 (12:41)1 komentarz

Kulinarne show w czasie kwarantanny. "Wielkie gotowanie" na żywo w TVN. Jak się zgłosić?

W sobotę (25 kwietnia 2020 roku) o godz. 11:30 zaczniemy "Wielkie gotowanie". Do wspólnego spędzenia sobotniego popołudnia zaproszą Magda Gessler, Anna Starmach, Michel Moran, Mateusz Gessler, Dorota Wellman oraz Ewa Drzyzga.
Kulinarne show w czasie kwarantanny. "Wielkie gotowanie" na żywo w TVN. Jak się zgłosić?
Podczas dwugodzinnego show stacja TVN pokaże, że gotowanie to przede wszystkim świetna forma rozrywki. To jednak nie wszystko, kulinarne wyzwania mogą być także antidotum i swoistą terapią, która pomaga nam w tych trudnych czasach. Zaraz po sobotnim "Dzień Dobry TVN" cała Polska zacznie gotować. Wspólna zabawa rozpocznie się ze studia w Krakowie, gdzie Michel Moran zdradzi kulinarne tajniki swoich potraw. Wspierać go będzie ekspertka od tematów zdrowotnych, Ewa Drzyzga.
Równolegle autorskie dania przygotowywać będą Mateusz Gessler i Dorota Wellman. W trakcie "Wielkiego gotowania" zaplanowano łączenia z królową polskiej gastronomii Magdą Gessler i mistrzynią wypieków Anią Starmach.

To nie wszystko. Każdy może przyłączyć się do gwiazd TVN i pochwalić się kulinarnymi zdolnościami! Gotujcie wspólnie z TVN i pokażcie swoje popisowe dania. Może będzie to wytrawne tiramisu, tarta z owocami, a może tradycyjny obiad ze schabowym w roli głównej? Nie ma ograniczeń. Aby zgłosić się do akcji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.tvn.pl/wielkiegotowanie. Żeby wziąć udział w wydarzeniu na żywo, należy posiadać komputer lub smartfon z dostępem do stałego łącza internetowego oraz aplikację Zoom.

"Wielkie gotowanie" w sobotę (25 kwietnia 2020 roku) w godzinach od 11:30 do 13:30 na antenie TVN.

Komentarze (1 - 1 z 1)

20 KWIETNIA: URODZINY ADOLFA W TVN24
20 KWIETNIA: OTWARCIE LASÓW

PRZYPADEK?
Wafelki już się układają na torcie? :)
 2