Łukasz Szewczyk17.04.2020 (15:39)brak komentarzy

"Zostań w domu, gotuj z Jamiem" na antenie Kuchnia+. Proste przepisy na kwarantannę

Kuchnia+ wprowadza do ramówki nowy program kulinarny Jamiego Oliviera, który jest szybką odpowiedzią na akcję na #zostańwdomu i panującą epidemię. Niezawodny mistrz kulinarny serwuje proste przepisy na trudne czasy.
Zostań w domu, gotuj z Jamiem
Jeden z bardziej znanych brytyjskich szefów kuchni, autor książek i kuchenny magik - Jamie Oliver, zaprasza do gotowania wszystkich, którzy zostali w domu i chcą poprawić swój nastrój pysznymi potrawami. Wyjątkowa sytuacja wymaga kreatywnych rozwiązań i sięgnięcia do domowej spiżarni. Nie potrzeba jednak wielu składników, żeby stworzyć perfekcyjne danie.
W każdym odcinku Jamie pokazuje, jak przygotować dwa posiłki, które zaspokoją głód nawet największego łakomczucha. W tym przypadku prostota jest kluczem do sukcesu kulinarnego. W programie zobaczymy jak zrobić domowy chleb i makaron, a także jak z mrożonek i warzyw w puszkach stworzyć coś wyjątkowego. Dzięki Jamiemu, widzowie zapomną o nudzie w kuchni, a każdy kolejny dzień będzie niesamowitą przygodą kulinarną.

Premierowy odcinek programu "Zostań w domu, gotuj z Jamiem" w poniedziałek (20 kwietnia 2020 roku) o godzinie 18.30 na antenie Kuchnia+.. Emisja od poniedziałku do piątku.