Łukasz Szewczyk20.04.2020 (14:30)2 komentarze

Kancelarie prawne jednoczą siły i pomogą czytelnikom Gazety Wyborczej

Redakcja Gazety Wyborczej podjęła współpracę z renomowanymi kancelariami, aby pomóc swoim czytelnikom odnaleźć się w nowej prawnej rzeczywistości. Odpowiedzi na pytania zadawane przez przedsiębiorców oraz pracowników, którzy mają wątpliwości, jak interpretować przepisy związane z rządową pomocą antykryzysową, będą publikowane na łamach dziennika oraz na Wyborcza.pl.
Kancelarie prawne jednoczą siły i pomogą czytelnikom Gazety Wyborczej
Na pytania czytelników Gazety Wyborczej czekają specjaliści z uznanych kancelarii prawnych: Dentons, Gide Loyrette Nouel, Greenberg Traurig, PwC, Rymarz Zdort, Sołtysiński Kawecki & Szlęzak. Pytania można przesyłać na adres [email protected].
W czasie trwającego kryzysu pytania i wiadomości od czytelników "Gazety Wyborczej" zainspirowały wiele artykułów oraz poradników. Dzięki jednemu z takich zgłoszeń redakcja dziennika podjęła m.in. temat pomocy z "tarczy antykryzysowej" dla mikroprzedsiębiorców.

- Wyborcza słucha swoich czytelników. A nasi czytelnicy zasypali nasze redakcje lawiną pytań o prawo do przemieszczania się, kwarantanny, sprawy konsumenckie czy zdrowotne. We współpracy z ekspertami przygotowaliśmy mnóstwo poradników o tym, jak sobie radzić w nowej sytuacji - mówi Jerzy Wójcik, wydawca Gazety Wyborczej.

Zespół BiQdata.Wyborcza.pl zebrał w jednym miejscu odpowiedzi na aż 300 pytań związanych z koronawirusem, a w ramach Codziennego Poradnika Antywirusowego na tysiące pytań czytelników odpowiadało 18 redakcji lokalnych "Gazety Wyborczej".

Akcja prowadzona wraz z kancelariami prawnymi będzie promowana na łamach "Gazety Wyborczej", na stronach Wyborcza.pl oraz w mediach społecznościowych.

Komentarze (1 - 2 z 2)

czy to te same kancelarie co pomagały UB-ek odzyskać nienależne emerytury, bo w sumie czytelnicy GW to ta sama grupa.
 2  
SEMITA Nie obrażaj mnie.
 3