Łukasz Szewczyk21.04.2020 (11:44)1 komentarz

TTV zrealizuje specjalny odcinek "Down the road. Zespół w domu" na #zostańwdomu

Stacja TTV podjęła decyzję o zrealizowaniu dodatkowego, 13. odcinka - serii "Down the road. Zespół w domu: "Mnóstwo pozytywnych reakcji"
"Down the road. Zespół w trasie" w TTV
"Down the road. Zespół w trasie" to program, w którym Przemek Kossakowski razem z szóstką osób z zespołem Downa wyruszył w podróż dookoła Europy. Powodzenie projektu skłoniło stację do wyprodukowania na zakończenie serii dodatkowego odcinka, który wyemitowany zostanie pod nazwą "Down the road. Zespół w domu"

- Emisja programu uruchomiła lawinę, której mało kto się spodziewał. Mnóstwo pozytywnych reakcji, dowodów sympatii, które trafiały nie tylko do nas, ale przede wszystkim do bohaterów i ich rodziców. Wszyscy są ciekawi, co się teraz u nich dzieje i jak bardzo takie wyprawy mogą zmienić coś w życiu? Ten odcinek odpowie na te pytania - komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV.
Przemek Kossakowski będzie łączył się z bohaterami i ich rodzicami za pomocą wideokonferencji. Sprawdzi, jak oceniają oni udział w programie oraz to, czy coś w ich życiu uległo zmianom po powrocie.

Premierowe odcinki "Down the road. Zespół w trasie" można oglądać w każdą niedzielę o godz. 22:05 na antenie TTV. Dodatkowy odcinek "Down the road. Zespół w domu" wyemitowany zostanie na finał serii, czyli 10 maja o godz. 22:05 na antenie TTV.

Dodatkowo całą serię programu od 11 maja będzie można obejrzeć na antenie TVN. Stacja wyemituje w każdy poniedziałek o godz. 21:30 po 2 odcinki hitu TTV.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Świetna seria. Najlepszy program tej wiosny. Brawo Kossakowski.
 3