Łukasz Szewczyk21.04.2020 (13:21)brak komentarzy

Seria "Balcony Stories". Nowy format na antenach MTV i Comedy Central

Od 22 kwietnia 2020 roku na kanałach ViacomCBS rusza nowy format wideo - krótkie klipy ilustrujące pozytywne emocje, które towarzyszą ludziom w domach, w tych trudnych czasach.
Balcony Stories
Seria "Balcony Stories" jest emitowana na antenach z portfolio ViacomCBS oraz na platformach cyfrowych w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Azji. W Polsce materiały wideo zobaczymy m.in. na MTV Polska, Comedy Central oraz VH1.
- W ViacomCBS zawsze staraliśmy się docierać do naszych odbiorców, być blisko widzów w każdym momencie. W tej wyjątkowej sytuacji, w której się wszyscy znaleźliśmy, bardziej niż kiedykolwiek chcemy pozostać w kontakcie i wspierać pozytywne nastawienie. Balcony stories to sposób na dzielenie się zabawnymi i emocjonalnymi historiami, którymi wszyscy żyjemy, z naciskiem na fakt, że jesteśmy razem. Odzwierciedlają empatię, kreatywność i pozytywne wibracje z całego świata - mówi Raffaele Annecchino, prezes ViacomCBS Networks EMEAA.

Format jest produkowany w 27 językach i będzie nadawany w 130 krajach i na 100 kanałach od poniedziałku do piątku, codziennie po cztery odcinki. Najlepsze treści z tygodnia będą również emitowane w każdą sobotę w specjalnej rozszerzonej edycji. Wybrane treści nadsyłane przez widzów będą wykorzystywane do emisji na całym świecie - to oznacza, że materiały polskich fanów mają szansę być zobaczone we wszystkich 130 krajach.

Produkcja powstaje we współpracy z Fremantle i wykorzystuje treści tworzone przez widzów.