Łukasz Szewczyk23.04.2020 (13:54)7 komentarzy

TVP ogłasza zasady "Debaty Prezydenckiej 2020". Prowadzącym Michał Adamczyk

Na środę (6 maja 2020 roku) Telewizja Polska planuje organizację "Debaty Prezydenckiej 2020". Publiczny nadawca wystosował zaproszenia do wszystkich Kandydatów na urząd Prezydenta RP, a teraz ogłasza zasady debaty. Emisja w TVP1.
Michał Adamczyk
Podczas trwającej 70 minut debaty prowadzący Michał Adamczyk zada wszystkim uczestnikom 5 pytań dotyczących następujących dziedzin życia publicznego: polityka zagraniczna, bezpieczeństwo, polityka społeczna, gospodarka oraz ustrój państwa. Czas odpowiedzi na pytanie nie może przekroczyć 1 minuty. Na koniec debaty każdy z Kandydatów otrzyma prawo do minutowej, swobodnej wypowiedzi będącej podsumowaniem wszystkich, poruszonych przez Niego kwestii.
O kolejności zabierania głosu zadecyduje przewidziane na 5 maja 2020 r. losowanie, w ramach którego ustalone zostaną również: miejsca Kandydatów w studiu oraz kolejność zabierania głosu przy swobodnej wypowiedzi.

Emisja "Debaty Prezydenckiej 2020" zaplanowany jest na środę - 6 maja 2020 roku o godz. 20.30 na antenie TVP1.. Producentem debaty jest TVP . Sygnał zostanie udostępniony zainteresowanym stacjom telewizyjnym bezpłatnie.

Jak informuje publiczny nadawca, ze względu na zaistniałą w kraju sytuację sanitarną i w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników debaty oraz ekip telewizyjnych zaangażowanych w jej przygotowanie i realizację telewizja umożliwi dostęp do obiektów TVP tylko publicznym mediom: PAP, Polskie Radio, TVP Info.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Zasada debaty będzie jedna: adamczyk będzie przekrzykiwał wszystkich prócz dudy, i wmawiał im, że nie mają racji i są beznadziejny i nie mają programu. Taka debata to o kant D.... roztrzaskać... ale całe szczęście pewnie większość kandydatów oleje to pseudo przedsięwzięcie
 26  
Walic ta debate i Andrzeja Laleczke preseza i zaklamanej parti
 14  
ktoś na to ścierwo będzie patrzył?
Ach tak, zapomniałem..., moherowe berety i patole pińcet plus. I dzięki tym ludziom Polska heśta wio i do przodu...
 6  
Żenująca żenada.
 6  
Pasterzem moim jest Jarosław i nie brak mi niczego.
 5  
Tan pan z obrazka, wzbudza wielkie zaufanie do pilota by niezwłocznie zmienić program TV. Co by było, gdyby się pilot zaciął? Brrrrrr! Sorry, ale patrzeć na niego nie mogę.
 8  
czyli pacynka bedzie odpytywany z tego jak sie nauczyl na pamiec odpowiedzi. Dobre, dobre
 8