Łukasz Szewczyk24.04.2020 (18:12)5 komentarzy

Majówka-domówka z Radiem Zet. Będzie grillowo, rowerowo i bezpiecznie

W poniedziałek (27 kwietnia 2020 roku) startują wiosenne akcje Radia Zet na majówkę. Zamiast tradycyjnego cyklu wiosennych eventów stacja zaprosi słuchaczy na "Majówkę-domówkę z Radiem Zet". Rusza też zabawa "Rozkręcamy wiosnę w Radiu ZET", w której słuchacze codziennie będą mogli wygrać rowery.
Radio Zet bus
Tegoroczna wiosna jest inna niż dotychczasowe. Wszystkie planowane akcje zewnętrzne Radia Zet trzeba było przeformatować i dostosować do obecnie obowiązujących obostrzeń. Od poniedziałku (27 kwietnia) do niedzieli (3 maja 2020 roku) stacja będzie udowadniać, że nawet w czasie pandemii nie trzeba w pełni rezygnować z tradycyjnych "ogrodowych" przyjemności.
Codziennie po 9.00 w "Dzień Dobry Bardzo", Mariusz Jeznach - pasjonat grilla i trener reprezentacji Polskiego Stowarzyszenia Grilla i BBQ, na co dzień szef kuchni Hotelu InterContinental w Warszawie i kucharz z trzydziestoletnim doświadczeniem - doradzi słuchaczom, jak przygotowywać dania z grilla elektrycznego, z którego można korzystać zarówno w domu jak i na balkonie. Słuchacze będą też mogli wziąć udział w konkursie i wygrać zestawy grillów elektrycznych wraz z produktami i gadżetami przydatnymi przy grillowaniu.

W tym samym czasie startuje też antenowa zabawa "Rozkręcamy wiosnę z Radiem ZET". Codziennie do 8 maja 2020 roku, w różnych porach dnia, słuchacze będą mogli "upolować" rowery marki Kross.

Obie akcje będą promowane na antenie stacji i w mediach społecznościowych.

Komentarze (1 - 5 z 5)

I co z tego jak słupki słuchalności będą rosły stacji z Krakowa
 7  
Pewnie że będą rosły bo RMF ma zawsze lepsze pomysły na program niż stacja z Żurawiej :-)
 7  
"Kidawa-Błońska jest najlepszą kandydatką na prezydenta" "Nadzieja na coś lepszego w polskiej polityce" "Uważam, że wygrana jest na wyciągniecie ręki" ~ Tusk
"4%" - Kantar :D:D:D

bit.ly/2SnEvvh

bit.ly/2Y2Wuui

:D
 4  
Ale ma bardzo niskie POparcie a w dobie sytuacji pandemi KOronawirusa,wybory nie odbędą się.Możliwe że to mogloby jej POmóc,i za dwa lata wygra wybory.
 2  
Każdy inteligentny czytelnik tego forum wie, że jak na grilla to tylko z Donaldem Tuskiem- Naszym Ukochanym Przywódcą!!!
Król Europy zaprasza na majówkę:

youtu.be/okdVDMCL4nA

:D:D:D
 8