Łukasz Szewczyk27.04.2020 (12:23)brak komentarzy

Michał Hejka nowym wiceprezesem TIME

Michał Hejka objął funkcję wiceprezesa zarządu spółki TIME. Odpowiada za rozwój analityczno-kontentowy w zakresie nowych mediów oraz rozwój nowych modeli i kanałów monetyzacji w ramach spółki.
Grupa ZPR Media
- Michał Hejka ma wieloletnie doświadczenie menadżerskie i świetnie sprawdza się w zarządzaniu zespołami. Ma ogromną wiedzę w zakresie sprzedaży w systemie programmatic, jak również przetwarzania i analizy danych. Jego pojawienie się w zarządzie Time skutecznie wzmocni realizację strategii intensywnego rozwoju firmy w obszarze Internetu i nowych technologii - mówi przewodniczący rady nadzorczej TIME SA Zbigniew Benbenek.
Obowiązki w TIME Michał Hejka będzie łączył pełnionymi dotąd stanowiskami prezesa zarządu IDMnet SA i prezesa zarządu Accorp.

Michał Hejka jest związany z Grupą ZPR Media od 13 lat. W 2008 roku objął stanowisko dyrektora ds. badań i rozwoju w IDMnet, a następnie dyrektora operacyjnego tej spółki. W 2010 roku połączył tę funkcję ze stanowiskami prezesa zarządu w spółkach Afilo i AdAction. Objął wówczas funkcję wiceprezesa zarządu IDMnet oraz wszedł do zarządu spółki Accorp. Od czerwca 2017 roku jest prezesem zarządu obu wymienionych spółek.

Aktualny skład zarządu TIME: Katarzyna Białek (prezes), Piotr Cichocki (wiceprezes), Michał Hejka (wiceprezes).

Spółka TIME jest brokerem Radia ESKA, Radia WAWA, Radia VOX FM, Eski ROCK i Radia Plus, wydawcą prasy i Internetu, w tym m.in. takich tytułów jak: "Super Express", "Murator", "Moje Mieszkanie", "M jak Mieszkanie", "Dobre Wnętrze", "Architektura-murator", "Zdrowie", Poradnikzdrowie.pl, Urzadzamy.pl, Mjakmama.pl. Spółka TIME SA wchodzi w skład Grupy ZPR Media.