Łukasz Szewczyk27.04.2020 (12:24)1 komentarz

Radio Złote Przeboje na majówkę

Czym naprawdę miało być radio, jak odwiedzić najpiękniejsze miejsca w Polsce, nie ruszając się z domu i co słychać u Blanki Lipińskiej? To niektóre propozycje majówkowych tematów Radia Złote Przeboje.
Radio Złote Przeboje
Tegoroczny długi weekend Radio Złote Przeboje rozpocznie audycją o... śnie. Czy rzeczywiście sen jest nam potrzebny, czemu faktycznie służy i czy sny mogą być prorocze? Na audycję "Dobry sen" zaprosi wszystkich Kamil Baleja w piątek, 1 maja br. zaraz po przebudzeniu, czyli od godz. 6:00 do 10:00.
W kolejnym programie - "Zagadki wyjaśnione", nadawanym od 10:00 do 14:00 Tomek Florkiewicz opowie słuchaczom o rozwikłanych tajemnicach, m.in. o tym, że Trójkąt Bermudzki wcale nie jest przeklęty, a ludzie, którzy zbudowali piramidy, nie byli do pracy zmuszani, a tym bardziej nie współpracowali z przybyszami z kosmosu.

Radio wcale nie miało być powszechnym medium, teflon wcale nie miał trafić na patelnie, zaś odkrycie penicyliny to czysty przypadek, a nie wynik skomplikowanych badań. "A miało być inaczej" - to audycja Jerzego Telesińskiego, dzięki której będzie można poznać wynalazki, zawody i biznesy, które w założeniach miały być czymś kompletnie innym. Audycja pojawi się na antenie 1 maja w godz. 14:00 - 19:00.

W sobotę, 2 maja słuchacze Radia Złote Przeboje razem z Odetą Moro przeniosą się do domu Blanki Lipińskiej. Jaka jest na co dzień - przez jednych uwielbiana, przez innych wręcz przeciwnie - autorka "365 dni"? Tego się będzie można dowiedzieć z audycji "Najlepszy weekend" nadawanej od 11:00 do 14:00

Krupówki, Kraków, góry, morze i mazurskie jeziora - wszędzie tam zabierze odbiorców stacji Piotr Jaworski w audycji "Palcem po mapie". Programu będzie można słuchać w godz. 14:00 - 19:00.

Natomiast w niedzielę, 3 maja już o 9:00 Maciej Jednoralski zaprosi słuchaczy do świata dźwięków, które zna każdy z nas, oraz stojących za nimi pomysłów i ludzi. Audycja "Brzmi dobrze" wyjaśni, skąd się wzięły i kto skomponował np. popularny dzwonek telefonu komórkowego, dźwięki towarzyszące reklamom procesorów do komputera czy niektórych samochodów.

"Muzyka łagodzi objawy" to propozycja Tomasza Brhela. W programie nadawanym od 14:00 do 19:00 opowie on m.in., w czym lekarzom pomagają piosenki ABBY, które piosenki obniżają ciśnienie, a przy których przebojach obłożnie chorzy pacjenci stają na nogi.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Pitolenie okraszone muzyką z 2 GB pendrive powtarzaną 4 czy 5 razy dziennie. Byle uczeń podstawówki ma 20 razy więcej kawałków w telefonie.
 4