Łukasz Szewczyk29.04.2020 (9:54)brak komentarzy

"Stargirl". Nowy serial na podstawie bohaterów DC Comics od maja w HBO GO (wideo)

"Stargirl" to nowy serial DC o superbohaterach tym razem w nastoletnim wydaniu.
Premiera w maju w HBO GO
Serial "Stargirl" w HBO GO
"Stargirl" przedstawia losy licealistki Courtney Whitmore (Brec Bassinger), która odkrywa o u siebie supermocne i postanawia zainspirować grupę młodych herosów do walki ze złoczyńcami z przeszłości. Chce w ten sposób wypełnić dziedzictwo pozostawione przez drużynę superbohaterów z Justice Society of America.
W głównej roli w serialu zobaczymy Brec Bassinger. W pozostałych rolach występują: Yvette Monreal, Anjelika Washington, Cameron Gellman, Trae Romano, Jake Austin Walker, Hunter Sansone, Meg DeLacy, Neil Jackson, Christopher James Baker, Amy Smart i Luke Wilson.

Serial "Stargirl" stworzony został przez Geoffa Johnsa, który jest także jednym z producentów wykonawczych. Razem z nim obowiązki te pełnili również: Greg Berlanti, Melissa Carter, Sarah Schechter i Greg Beeman. Serial "Stargirl" wyprodukowany został przez Berlanti Productions i Mad Ghost Productions we współpracy z Warner Bros. Television.


Premiera serialu "Stargirl" zaplanowana została na 19 maja 2020 w HBO GO. Nowe odcinki dodawane będą co tydzień, we wtorki.