Łukasz Szewczyk29.04.2020 (12:15)4 komentarze

Rozrywkowy maj na antenach MTV, Paramount Channel, Nickelodeon i Comedy Central

Obowiązujące obecnie ograniczenia i zasady bezpieczeństwa nie pozwalają cieszyć się słoneczną pogodą. Dlatego stacje MTV, Paramount Channel, Comedy Central i Nickelodeon dokładają wszelkich starań, by dostarczyć swoim widzom rozrywkę
Ex na plaży
Na antenie MTV nie zabraknie oczywiście ulubionych programów widzów. Od 1 do 3 maja majówkowy maraton z hitowym reality show, "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Ponadto, w ramach akcji #RazemNaOdległość członkowie Ekipy w specjalnym spocie będą zachęcać swoich fanów do spędzenia majówki w domach oraz dzielenia się swoimi filmikami i zdjęciami. Dodatkowo stacja organizuje specjalny konkurs - osoby, które wezmą w nim udział, będą miały szanse wygrać rozmowę ze swoim ulubionym uczestnikiem najnowszego sezonu "Warsaw Shore". W majowej ramówce MTV nie zabraknie również nowości. Już 12 maja premiera pierwszego sezonu gwiazdorskiej edycji "Ex na plaży", a 18 - najnowszej serii MTV, "True Life: Zbrodnie" badającej najbardziej wstrząsające i tajemnicze zbrodnie, które odbiły się szerokim echem w prasie i na portalach społecznościowych.
Majówkowy weekend na antenie Paramount Channel przyniesie dwie premiery. W piątek, 1 maja o godz. 20:00 "Push", zapierający dech w piersiach thriller z Dakotą Fanning i Chrisem Evansem. Z kolei w sobotę 22:15 kultowe "Wściekłe psy", czyli mistrzowski kryminał samego Quentina Tarantino. Na tym jednak nie koniec! Emocji dostarczą również wieczory z serią horrorów o seryjnym zabójcy, "Piła'. Emisje poszczególnych części od 21 do 24 maja o godz. 22:00.

Atrakcje czekają również najmłodszych widzów. W maju na antenie Nickelodeon emisja premierowych odcinków animacji "Harmidom" oraz reality show "America's Most Musical Family". Natomiast 5 maja premiera trzeciego sezonu serialu "Dodaj magii". Majówkowy weekend upłynie pod znakiem maratonu "SpongeBoba Kanciastoportego" (1-3 maja, godz. 8:55-14:10), a majowe niedziele widzowie spędzą z "Alvinem i wiewiórkami". Ponadto antenę Nickelodeon przejmie "Niebezpieczny Henryk". Maratony z młodym superbohaterem, od 11 maja, od poniedziałku do piątku, od godz. 18:15.

W Comedy Central i Polsat Comedy Central Extra programy komediowe. Nie zabraknie kultowych "Przyjaciół" i "Teorii wielkiego podrywu", czy premierowych odcinków "Pełniejszej chaty". W Polsat Comedy Central Extra królować będą z kolei ulubione polskie hity komediowe, jak "Niania", Świat według Kiepskich" i "Spadkobiercy" oraz klasyk angielskiego humoru , Allo' Allo".

Komentarze (1 - 4 z 4)

Comedy Central robią co mogą? jakiś żart?

Od 2-ch lat od rana do wieczora Przyjaciele i Teoria Wielkiego Podrywu, a teraz doszły polsatowe gnioty: Kiepscy ,Niania, ...

To ma być rozrywka? Dla półdebilów czy dla kogo to jest?
200 kanałów, cały dzień w domu, a nic do oglądania ...
 11  
masz rację, ja też mam już dosyć. 7 rok z rzędu Sheldon, same powtórki, w Czechach jest w naziemnej i mnóstwo premier.
ALe polacy to cebulaki, można im wszystko wciskać.
 6  
dziadostwo
 3  
Fakt co do Comedy Central to ja już wolę sobie przypomnieć Piłę na Pasamonu Channel :)
 1