Łukasz Szewczyk29.04.2020 (16:30)2 komentarze

Wyborcza.pl z odgłosami natury

Gazeta Wyborcza uruchomiła specjalny serwis internetowy, w którym można wysłuchać nagrań z wybranych polskich Parków Narodowych i rezerwatów przyrody. Prócz odgłosów natury na stronie znajdują się wyjątkowe zdjęcia zwierząt i krajobrazów.
Wyborcza.pl z odgłosami natury
W związku z panującą pandemią, wielu z nas nie ma możliwości w pełni cieszyć się przyrodą. By mieć chociaż jej namiastkę redakcja Gazety Wyborczej i Wyborcza.pl zapraszają na multimedialną wycieczkę do Parków Narodowych i rezerwatów przyrody.
Dzięki połączeniu dźwięków z odpowiednimi zdjęciami zwierząt i krajobrazów, czytelnicy nie wychodząc z domu, za pomocą komputerów, smartfonów czy tabletów mogą "odwiedzić" lasy, mokradła, rzeki i posłuchać śpiewu ptaków oraz odgłosów wydawanych przez dzikie zwierzęta. Wszystkie nagrania oraz materiały wizualne można znaleźć na stronie: Wyborcza.pl/dzwiekinatury.

Na stronie znalazły się nagrania z Biebrzańskiego Parku Narodowego, Białowieskiego Parku Narodowego, Parku Narodowego "Ujście Warty", Mazurskiego Parku Krajobrazowego, Parku Narodowego Borów Tucholskich czy Rezerwatu Przyrody Jezioro Drużno.

Za kreację odpowiada Studio Multimedialne i Wydań Online Gazety Wyborczej. Partnerem akcji jest Wytwórnia Soliton.

Komentarze (1 - 2 z 2)

mnie sie bardzo podobają odgłosy natury , szczególnie kwakanie kaczki i miauczenie kota . Polska to istne zoo
 4  
Słychać wycie......znakomicie
 2