Łukasz Szewczyk30.04.2020 (7:34)7 komentarzy

Maj z odkodowanym Canal+ Dokument w UPC Polska

• UPC Polska odkoduje dostęp do Canal+ Dokument
• "Otwarte okno" potrwa przez cały maj
• Jakie premiery w ramówce?
Maj z odkodowanym Canal+ Dokument w UPC Polska
Sieć UPC Polska wszystkim swoim abonentom telewizji cyfrowej udostępni kanał premium Canal+ Dokument bez dodatkowych opłat. Otwarte okno Canal+ Dokument potrwa od 1 do 31 maja 2020 roku. Odkodowany sygnał w sieci UPC Polska dostępny będzie na kanale 80, zarówno dla użytkowników dekodera Horizon, jak i Mediabox.
Kulisy pseudonaukowej praktyki druzgoczącej psychikę osób homoseksualnych, portret Soni Warshawskiej, prawdy i mity o rodaczkach Brigitte Bardot, brutalni kryminaliści i kobiety, które ich pokochały, nowe oblicze sycylijskiej mafii oraz zdjęcia, które zmieniły świat - to najciekawsze premiery maja w Canal+ Dokument. Dodatkowo w maju kanał przypomni także swoje popularne serie dokumentalne, w tym te polskiej produkcji jak np. "Co za kabaret!", "Miasta rytm", "Polacy z wyboru", "Asy B klasy", "Złombol" czy "Kwatery Hitlera"

Przypomnijmy, że Canal+ Dokument to kanał dokumentalny bez reklam, który przedstawia niezwykłe historie zwykłych ludzi. To propozycja dla osób szukających inspiracji, zainteresowanych różnorodnością współczesnego świata. Przedstawiamy sensacyjne odkrycia. Zabiera widzów na ekstremalne wyprawy do najdalszych zakątków ziemi. Pokazuje ludzi, którzy podejmują wyzwania i realizują swoje marzenia. Stacja emituje premierowe filmy i serie dokumentalne w tym polskie programy wyprodukowane specjalnie dla Canal+ Dokument.

Komentarze (1 - 7 z 7)

A w Netii !?
 1  
A niedługo odkoduja Canal sport kiedy wznowią rozgrywki ekstraklasy polskiej
 4  
wpolsce.pl i BBC Brit też w Select do 31.05
 0  
Na razie nie widać tego odblokowanego kanału.
 4  
W Netii odkodowano Canal+ Dokument na pozycji 167 .
 3  
szkoda tylko, że bez możliwości ustawienia nagrań - w UPC na kanale nr 80 w EPG jedynie co 4 godziny "Canal+ Dokument Odkodowany dla Ciebie".... i tak w kółko a na kanale na którym normalnie jest przypisany w mediaboxach czyli 449 niestety brak dostępu :(
 3  
do bani z takim odkodowaniem w UPC tego kanału :/
 5