Łukasz Szewczyk01.05.2020 (9:21)17 komentarzy

Canal+ Premium już nadaje. Jakie premiery w maju?

• Główny kanał pakietu Canal+ zmienił nazwę
• Jakie premiery w maju?
Canal+ Premium
Od piątku (1 maja 2020 roku) główny kanał Canal+ nadaje pod nową nazwą Canal+ Premium. Jak zapewnia nadawca, program pod nową nazwą zachowa dotychczasowy charakter i założenia programowe określone w koncesji, a jego oferta jest kontynuacją dotychczasowej linii programowej. To oznacza, że w ramówce nadal będą pojawiać się premiery filmowe, seriale, produkcje dokumentalne, programy rozrywkowe czy też sport na żywo.
Oscarowy triumfator "Parasite", polska superprodukcja historyczna "Legiony", przerysowane kino akcji "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw", Salma Hayek i Alec Baldwin jako "Imprezowi rodzice", komedia obyczajowa Woody'ego Allena" W deszczowy dzień w Nowym Jorku", nowe seriale - taki będzie premierowy maj w Canal+.

Jak już informowaliśmy, zmiana nazwy to kontynuacja trwającego procesu rebrandingu rozpoczętego jesienią 2019 roku. Po zmianach paczka Canal+ składa się obecnie z kanałów: Canal+ Premium, Canal+ 1, Canal+ Film, Canal+ Seriale, Canal+ Family, Canal+ Dokument, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2 oraz Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4. Okazjonalnie uruchamiany jest także Canal+ Now.

Komentarze (1 - 10 z 17)

Niech obniża abonament za pakiet canal+ ponieważ noc ciekawego tam od dawien dawna nie puszczają . Same gnioty, powtórki a o sporcie można pomarzyć . Zmiana nazwy to podwyżka cen .
 26  
Zrezygnuj. Ja tak zrobiłem i czuje sie duzo lepiej nie majac zadnej tv w domu.
 26  
Potwierdzam, zrezygnujcie z telewizji, teraz wszystko jest w internecie jak się chce to się wszystko co nas interesuje znajdzie.
Ludzie szkoda pieniędzy i czasu na te reklamy i bzdety w pseudo premium telewizjach platformach!
 19  
Dziś o 19.45 w Canal+ Premium "Tajna broń" z 1994 roku...
Fajne premium :D
Ciekawe ile razy jeszcze powtórzą "Killera" i "Pana Tadeusza".
 51  
Canal+ Platforma to najgorsza platforma na polskim rynku zmienili nazwę na Canal+Premium dla nowych klientów trzeba płacić 70 zl mi na szczęście umowa sie kończy nie będę przedłużać umowy na dalszy ciąg wyśle całkowitą rezygnację ja chciałem mieć nc+ A nie jakoś canal+platformie ja nie jestem zainteresowany tym autem i shjzem
 6  
Jak w domu p. ublicznym nie idzie to sie zmienia panie a nie firanki.
 18  
świat się stacza coraz bardziej. Huk medialny robi się zmieniając nazwę kanału i logo, nie oferując nic poza tym. Przecież to jest żałośne!
 26  
Za zmianę logo 49 zł na miesiąc .... Ha ha

A w ofercie Kiler i sieczka sprzed 2000 roku.....

Premium dla naiwnych. Tak dalej Canal+, czekamy jeszcze na Świat według Kiepskich i Big Brother, z czym między ludzi a taką ofertą?
 26  
Po zmianie nazwy od razu poczułem, że kanał jest bardziej prestiżowy :). Tak poważnie to teraz nie ma spójności w nazewnictwie Canal+ Premium i Canal+ 1.
 24  
Tez mam dom w NY
i tez korzystam
 1