Łukasz Szewczyk04.05.2020 (16:13)1 komentarz

Golf Channel Polska dostępny w telewizyjnej ofercie Netii

• Golf Channel Polska zwiększa zasięg o sieć Netia
• W jakim pakiecie?
Golf Channel Polska
Golf Channel Polska od maja 2020 roku jest dostępny w ofercie telewizji Netii. Kanał wchodzi w skład w pakietu Sport i Emocje i znajduje się na pozycji 79. Dodatkowo od 6 maja do 16 czerwca dla wszystkich abonentów Netii, w ramach tzw. otwartego okna.
- Konsekwentnie pracujemy nad poszerzeniem polskiej widowni tej pięknej dyscypliny sportu. Premiera kanału w ofercie Netii to ważne wydarzenie nie tylko w rozwoju stacji, ale także kolejny krok w stronę popularyzacji golfa i zdrowego trybu życia w Polsce. Golf to pozytywna energia, a tego potrzebujemy obecnie jak najwięcej - mówi Marek Sowa, współzałożyciel i Przewodniczący Rady Nadzorczej Golf Channel Polska.

Szeroki wachlarz programów Golf Channel Polska prezentuje golf jako emocjonującą dyscyplinę sportu, ale również jako związany z nim styl życia, celebrujący różnorodność świata i ludzi. Świetnie pokazuje to m.in. nominowany do nagrody Emmy talk show "Feherty" - którego gośćmi byli do tej pory m.in. Matthew McConaughey, George W. Bush, Samuel L. Jackson, Donald Trump, czy Kevin Hart. Zapierające dech w piersiach widoki z najpiękniejszych resortów świata przedstawiają programy podróżnicze: "Golfowa objazdówka" i "Golfowe podróże". Światy sportu i celebrytów łączy "Haney Project", w którym były trener Tigera Woodsa uczy sztuki golfa największe gwiazdy sportu, estrady i polityki. Flagowymi pozycjami Golf Channel Polska są cotygodniowe transmisje z najbardziej prestiżowych cyklów turniejów golfowych: PGA TOUR i European Tour (obecnie na antenie emitowane są legendarne zwycięstwa Tigera Woodsa oraz inne najbardziej ekscytujące rundy finałowe turniejów z ostatnich lat).

W 2020 r. Golf Channel Polska znacząco poszerzył swoją ofertę, pozyskując wyłączne prawa do transmisji obydwu najważniejszych golfowych cyklów turniejów: PGA TOUR i European Tour, w którym po raz pierwszy w historii gra reprezentant Polski - Adrian Meronk. Widzowie mogą również podziwiać najlepszych graczy świata podczas zawodów World Golf Championships, Ryder Cup czy Presidents Cup.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Netia włącza Golf Channel od maja a na koniec kwietnia wyłączyła z dekodera apkę Player , ciekawe co jeszcze ... jakie zmiany nas czekają ?
 3