Łukasz Szewczyk07.05.2020 (16:36)4 komentarze

Nowy teleturniej "Moja klasa - Back to School" w TVP2. Prowadzi Maciej Kurzajewski

• Premiera nowego teleturnieju TVP2
• Program sprawdzi wiedzę całej rodziny zapamiętaną ze szkoły
• Prowadzącym Maciej Kurzajewski
Moja klasa – Back to School
W poniedziałek (11 maja o godz. 18:30) telewizyjna przygotowała premierę teleturnieju "Moja klasa - Back to School", który pozwoli uczestnikom na sprawdzenie wiedzy zapamiętanej ze szkoły. Teleturniej emitowany będzie od poniedziałku do piątku. Poprowadzi go Maciej Kurzajewski.
W trakcie odcinka prowadzący łączy się online z uczestnikiem i jego rodziną. Zadaje im pytania z zakresu wiedzy szkoły podstawowej i liceum. Do każdego pytania są cztery propozycje odpowiedzi. Uczestnicy, którzy prawidłowo rozwiążą zadanie otrzymują nagrody pieniężne, których wysokość zależy od tego, jak szybko to zrobią. W trakcie ustalania odpowiedzi drużyna może się konsultować, wspierać pomocami naukowymi, a nawet ściągać.

Jeśli drużyna ukończy liceum, może przystąpić do matury. To wielki finał teleturnieju, w którym trzeba poprawnie odpowiedzieć na pięć otwartych pytań. Ci, którzy odpadną przed zdaniem matury, otrzymują kwotę gwarantowaną, która premiowała ostatnią prawidłową odpowiedź.

W teleturnieju może wziąć udział każdy, bez wychodzenia z domu. W tym celu należy wypełnić ankietę i wysłać filmik z prezentacją swojej osoby i członków drużyny na adres: [email protected]

Reżyserem teleturnieju jest Konrad Smuga od lat związany z Telewizją Polską. Reżyserował m.in.: "Postaw na milion", "Europa da się lubić", "Rolnik szuka żony" oraz "Konkurs Piosenki Eurowizji".

Komentarze (1 - 4 z 4)

Ja piernicze. A czego jeszcze nie prowadził? Innych osób nie ma. Odechciewa się oglądać.
 1  
Widać że Kurzajewski jest dla TVP tak samo ważny jak Ibisz dla Polsatu
 1  
Trzeba przyznać że ma gość talent, tyle programów wprowadził i prowadzi i naprawdę robi to dobrze. Gratuluję i zazdroszczę talentu :-)
 0  
czy to kopia bardzo fajnego teleturnieju z TV PULS "Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty?"
 1