Łukasz Szewczyk09.05.2020 (11:25)brak komentarzy

Wielkie etapy Giro d'Italia tylko w Eurosporcie

• Eurosport pokaże najbardziej emocjonujące i niesamowite etapy Giro d'Italia z ostatnich 7 lat
Giro d’Italia
Rywalizacja o różową koszulkę od lat rozbudza pasję milionów fanów i wiąże się z niezapomnianymi wspomnieniami dla wszystkich fanów kolarstwa. Eurosport i Global Cycling Network (GCN) zapraszają widzów na pasjonujące relacje i powrót do "Wielkich etapów Giro d'Italia".
Od soboty (9 maja 2020 roku) codziennie przez kolejne 21 dni stacja przypomni fascynujące momenty jednego z największych wyścigów kolarskich świata, wzbogacone o wspomnienia bohaterów Giro.


Premiera programu odbędzie się w sobotę 9 maja o 15:30, czyli w dniu, kiedy zaplanowany był start tegorocznego Giro d'Italia. W pierwszym odcinku widzowie obejrzą fantastyczny, 3. etap z 2013 roku zakończony niespodziewanym zwycięstwem Luci Paoliniego. W kolejnych dniach Eurosport i GCN przypomną między innymi niesamowity atak Chrisa Frooma z 2018 roku i sprinterską walkę Estebana Chavesa i Stevena Kruijswijka w 2016 r. Każdy z najbardziej pamiętnych 21 etapów Giro z ostatnich 7 lat będzie dostępny zarówno w Eurosporcie, jak i aplikacji GCN.

Niezapomnianym etapom towarzyszyć będą analizy międzynarodowych ekspertów Eurosportu takich jak Alberto Contador, sir Bradley Wiggins, czy Jacky Durand.