Łukasz Szewczyk12.05.2020 (12:08)15 komentarzy

UPC: Nowe oferty TV z internetem. Pakiet Canal+ za darmo nawet przez rok

• UPC Polska wprowadza do swojej oferty nowe promocje
• Canal+ w prezencie nawet przez rok
Siedziba UPC
W ramach nowej oferty promocyjnej sieć UPC Polska przygotowała trzy główne pakiety telewizji cyfrowej wraz z internetem. W zależności od wybranego pakietu użytkownicy zyskują darmowy dostęp do pakietu Canal+ Prestige (8 kanałów Canal+) przez 3, 6 lub 12 miesięcy bez zobowiązania. Co oznacza, że po darmowym okresie promocyjnym klient sam decyduje czy ogląda Canal+ dalej (44,99 zł miesięcznie) lub rezygnuje w dowolnym momencie.
Bezpłatny dostęp do Canal+ Prestige przez 12 miesięcy zyskują klienci, którzy wybiorą pakiet usług za 119,99 zł, na który składają się: telewizja cyfrowa (165 kanałów) + dekoder Horizon z nagrywarką oraz internet światłowodowy do 1 Gb/s + modem Giga Connect Box z WiFi.

Darmowy dostęp do Canal+ przez 6 miesięcy otrzymają klienci wybierający pakiet za 99,99 zł, zyskując dodatkowo promocyjny abonament 49,99 zł przez trzy pierwsze miesiące. W pakiecie: telewizja cyfrowa (165 kanałów) + dekoder Horizon z nagrywarką oraz internet światłowodowy do 500 Mb/s + modem Connect Box z WiFi.

Z kolei darmowy dostęp do Canal+ przez 3 miesiące otrzymają użytkownicy wybierający pakiet usług w cenie 79,99 zł miesięcznie, na który składają się: telewizja cyfrowa (126 kanałów) + dekoder Horizon z WiFi oraz internet światłowodowy do 300 Mb/s.

Zobowiązanie na główne usługi (telewizja cyfrowa, internet) wynosi 24 miesiące.

Promocja dotyczy nowych klientów i obowiązuje do końca sierpnia 2020 roku lub do odwołania

Komentarze (1 - 10 z 15)

A kiedy UPC obniży cenę za pakiet Canal+?
W NC+ sam pakiet Canal+ oferują w utrzymaniówkach za 25 zł.
 15  
Dla wszystkich sieci kablowych Canal + daje identyczne ceny. Mogło by UPC dać w końcu jakieś nowe kanały typu AMC czy Eleven 4 (teraz będzie natłok meczy i tam pewnie też będą puszczane live)
 8  
Czekamy od wielu lat na nowe wartościowe kanały: AMC HD, VH-1 Classic, MTV Classic, Eska Rock, 2X2 HD, Eurochannel, Canal+ NOW, Bollywood, History 2 HD, Water Planet ...

Mam gdzieś wasze komórki najdroższe na świecie, Horizon z zeszłej epoki, cloudy i inne usługi nie dla ludzi .....

Czekamy na ofertę TELEWIZYJNĄ !!!
A Canal+ za 45 zł to lekka przeginka ....
 14  
u mnie nie majeszcze 1 giga
 3  
Ale to dla nowych klijentow
 5  
AMC dawne MGM,zapomonijcie o tym kanale,zeby go miec musialem talerz zalozyc i przejsc do nc+ wtedy
 8  
A kiedy UPC obniży cenę za pakiet Canal+?
W NC+ sam pakiet Canal+ oferują w utrzymaniówkach za 25 zł.
Canal+ i Platforma Canal+ mają jednego właściciela, więc u siebie oferuje taniej. Inni operatorzy są pośrednikami w dostawie sygnału, więc u nich Canal+ jest droższy.
 15  
A do starych klientów cisza cała upc
 15  
Pepe bo stary to już do piachu a nie do telewizora
 6