Łukasz Szewczyk13.05.2020 (12:41)brak komentarzy

Nowość w Jakdojade.pl. Aplikacja pokaże natężenie ruchu na przystankach

• W aplikacji Jakdojade wprowadzono nową funkcję, która pomoże w bezpiecznym korzystaniu z komunikacji miejskiej w czasie epidemii.
• Użytkownicy są informowani o natężeniu ruchu w podziale godzinowym na przystanku początkowym, co umożliwia zaplanowanie podróży w taki sposób, aby uniknąć tłoku
Real-time w Jakdojade
Nowa funkcjonalność Jakdojade pokazuje zarówno natężenie ruchu w czasie rzeczywistym, jak i prognozę na podstawie danych historycznych. Użytkownicy w prosty i przejrzysty sposób mogą sprawdzić, jak wygląda ruch na przystankach w poszczególnych porach dnia. Funkcjonalność jest bezpłatna i dostępna we wszystkich miastach, w których działa aplikacja.
- Jakdojade od wielu lat pomaga użytkownikom dotrzeć do celu. Obecna sytuacja spowodowała konieczność unikania tłoków i zachowania dystansu społecznego, dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych użytkowników, stworzyliśmy funkcję, która pomoże im zaplanować czas podróży w oparciu o natężenie ruchu na przystankach - mówi Bartosz Burek, CEO City-nav, właściciela aplikacji Jakdojade.

Aplikacja Jakdojade jest dostępna w ponad 40 miastach w Polsce. Oprócz m.in. wyszukania trasy czy sprawdzenia natężenia ruchu, użytkownicy mają także możliwość bezkontaktowego zakupu biletów na przejazdy komunikacją miejską.

Z aplikacji mogą korzystać użytkownicy systemu Android oraz iOS.