Łukasz Szewczyk14.05.2020 (11:37)brak komentarzy

Drugi etap ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów z udziałem gwiazd sportu na żywo w Eurosporcie

• Drugi etap pasjonującego wyścigu ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów w Eurosporcie
• W rywalizacji obok miłośników kolarstwa ponownie udział wezmą wielkie gwiazdy polskiego sportu na czele z Anitą Włodarczyk, Robertem Kubicą i Bartoszem Zmarzlikiem
e-Tour de Pologne Amatorów
Wirtualne wyścigi ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów to znakomita impreza łącząca miłośników kolarstwa - amatorów, profesjonalistów, byłe gwiazdy peletonu i znakomite postaci świata sportu. Rywalizacja rozgrywana jest na trenażerach za pośrednictwem platformy Zwift. Drugi etap wyścigu odbędzie się na znakomicie odwzorowanych malowniczych trasach wokół Innsbrucku. Najlepszy komentarz zapewnią Tomasz Jaroński, Adam Probosz oraz Dariusz Baranowski, który będzie także uczestniczył w wyścigu. W stawce znajdą się również wielkie gwiazdy sportu na czele z Anitą Włodarczyk, Robertem Kubicą i Bartoszem Zmarzlikiem. Początek transmisji w Eurosporcie 1 w sobotę (16 maja 2020 roku) o godzinie 10:45.

Kolejne etapy ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów zaplanowane są na 23 i 30 maja. Aby wziąć udział w wyścigu, należy mieć trenażer smart wyposażony w funkcję współpracy z aplikacją Zwift. Więcej szczegółów dotyczących warunków technicznych oraz możliwości wzięcia udziału w wyścigach znajduje się na stronie www.tourdepologneamatorow.pl.