Łukasz Szewczyk19.05.2020 (21:11)1 komentarz

"Remont w Prezencie" latem w Telewizji WP. Prowadzą Klaudia Halejcio i Marcin Grzelewski

• Telewizja WP zapowiada nowy program "Remont w prezencie"
• Ekipa podczas wspólnego wyjazdu wypoczynkowego bliskich sobie osób zajmie się gruntowną metamorfozą wybranego pomieszczenia.
• Premiera w sierpniu
"Remont w prezencie" w Telewizji WP
"Remont w prezencie" w Telewizji WP
Wybrane w castingu osoby proszą o wyremontowanie pomieszczenia w domu ich najbliższych. Ostateczną decyzję podejmuje jednak architekt. Bliscy na czas prac ekipy pod czujnym okiem projektanta będą mogli relaksować się podczas tygodniowego wyjazdu. Miejsce docelowe zostanie wylosowane spośród polskich miejscowości turystycznych. Nikt z uczestników nie będzie wiedział, gdzie spędzi urlop.
- Programy o remontowaniu i urządzaniu wnętrz w naszej ramówce cieszą się ogromną popularnością. To idealny moment, by zaproponować widzom własny format, który stanowi nową jakość w tym obszarze. "Remont w prezencie" to nie tylko metamorfoza wybranego pomieszczenia, ale także idealna okazja dla bliskich osób, by odnowić relację, czy po prostu spędzić wspaniały czas podczas urlopu niespodzianki - mówi Jagna Wiszniewska, dyrektor zarządzająca Telewizji WP.

W ramach cyklu powstanie 10 odcinków, w których udział weźmie 10 rodzin. Program poprowadzą Klaudia Halejcio, aktorka telewizyjna i filmowa oraz architekt Marcin Grzelewski. Nagrania rozpoczną się w czerwcu i będą odbywać się zgodnie z wytycznymi sanitarnymi. Start emisji programu zaplanowano na sierpień 2020 roku. Program powstaje we współpracy z markami holdingu Wirtualnej Polski: Wakacje.pl, homebook.pl oraz totalmoney.pl. Producentem jest Constantin Entertainment Polska.

Komentarze (1 - 1 z 1)

W końcu nowe produkcje własne na WP TV. Czekam na kolejny program o remontach i poszukiwaniu domu/mieszkania do kupienia może też o polskich flipperach (kupić zniszczone, sprzedać po remoncie). Dobrze by WP szło w tym kierunku tym bardziej, że ma sporo zagranicznych tematów o tej produkcji. Nadal liczę, że stacja będzie miała za najdalej dwa lata 2% oglądalności i by wróciły newsy choćby 10-15 minut o 20:00 raz dziennie.
 2