Łukasz Szewczyk20.05.2020 (7:42)20

Piotr Kaczkowski żegna się ze słuchaczami. Odchodzi legenda radiowej Trójki

• Po 57 latach z radiowej Trójki odchodzi Piotr Kaczkowski
• Legenda polskiego dziennikarstwa muzycznego i Programu Trzeciego

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 20)

@szmata
:D:D:D
Głosisz Platformiane prawdy?

Pokolenie towarzysza generała Wojciecha Jaruzelskiego odchodzi z "Trójki"i tyle w temacie:D
 6  
A ja się cieszę, bo tych wszystkich redaktorów w wieku emerytalnym (lub bliskim emerytalnego) już nie dawało się słuchać. Nudni, rutynowi, wypaleni, zero świeżych pomysłów, sztampa. Już dawno trzeba było ich pogonić i wpuścić na Myśliwiecką więcej młodej krwi. Tylu młodych, zdolnych ludzi robi fajne audycje autorskie w radiach lokalnych, studenckich czy internetowych, i nie mają szans przebić się do ogólnopolskiego radia, bo grupka emerytów przyspawała się do mikrofonu i blokuje młodym miejsce. Dość tego!

Mam nadzieję, że miejsce tych odchodzących "męczenników" zajmą nowi, młodzi radiowcy i Trójka się odświeży i odmłodzi. Trójka za komuny uchodziła za radio MŁODEJ inteligencji i faktycznie była słuchana głównie przez młodych ludzi. Niestety, w ostatnich latach była słuchana głównie przez starsze osoby. Teraz ma szansę znowu przyciągnąć młodzież do odbiorników, jeżeli sprowadzi młodych, energicznych, radiowców i da im najlepszy czas antenowy.

A teraz zapraszam do dyzlajkowania mojego komentarza. Trzy, dwa, jeden, START!
 4  
@szmata
:D:D:D
Głosisz Platformiane prawdy?
Co to jest Platformowa prawda?
Ja obie (PIS i PO) partyjki traktuję bliźniaczo. Wywodzą się z jednego cwaniackiego styropianu z bardzo komunistycznymi korzeniami (taki dziwny twór). Dla plebsu najgorsi wrogowie, lecz dla siebie po godzinach, już kumple, polowanka, zabawa. Dla mnie Cwaniaki o oszuści bratający się z każdym, kto im poprawi byt (teraz kler). Zniszczą wszystko, podpiszą i ustalą wszystko, tylko po to, by lepiej mieć. PIS i PO to jest właściwie to samo (różnica tylko we wciskanej z telewizora bajce). Szef obydwu mieszka w Toruniu. Wiec nie obrażaj mnie od jakiegoś PO
 0  
Mają ludzie problemy heheh
 3  
ciszej nad tą trumną ! zapalmy znicza , odmówmy zdrowaśke i czekajmy na lepsze czasy ,może kiedyś nadejdą .
przetrwaliśmy zabory przetrwaliśmy wojny przetrwaliśmy komune to i przeTrwam'y kaczyzm
 6  
@szmata
:D:D:D
Głosisz Platformiane prawdy?

Pokolenie towarzysza generała Wojciecha Jaruzelskiego odchodzi z "Trójki"i tyle w temacie:D
MACIUŚ radomski.... cieszy, że się podpisujesz moim nickiem :D :D :D
 3  
Jakaż to firma daje żyć z siebie 56 lat. A gdyby nie Kazik, to i dalej do 100 lat. Socjalizm w pełnej krasie. Cała ta "trujka" wiernie ciągnęła w socjalistycznym,propagandowym zaprzęgu KC PZPR aby jak najwięcej młodzieży odciągnąć od "radia laksemberg" i od wychodzenia na ulice.
 3  
To już chyba dawno na emeryturze powinien być. Ta trójka to faktycznie jest do totalnej zmiany. Zasiedziałe te same osoby od dziesięcioleci.
 2  
Mam 66 lat .Jak byłem w wieku piszących komentarze to słuchało się trójki a wieczorami radia Luxembourg.Od ładnych paru lat słucham radio eska,rmf max i innych stacji z rockowych. Nieźwiedzki 66 lat , Mann 72 lata , Kaczkowski 74 lata LUDZIE CZAS ODEJŚĆ!!!.Napiszcie która obecnie muzyczna stacja radiowa chociaż jedna ma ludzi powyżej 60 lat.To co kiedyś było super dzisiaj już trąci lekko myszką.Nagrywałem z radia Mini Max Piotra Kaczkowskiego i na tamte czasy to było super ale dzisiaj ????
 2  
poziom komentarzy odpowiedni do poziomu tego portalu, który nawet nie stara się kamuflować swych lewackich sympatii
 0