Łukasz Szewczyk22.05.2020 (14:32)1 komentarz

"Zabawa w chowanego" oraz "Tylko nie mów nikomu" w odkodowanym Canal+ Dokument

• Canal+ Dokument wyemituje nowy film braci Sekielskich "Zabawa w chowanego".
• Emisję poprzedzi pierwsza część reportażu o pedofilii wśród księży - "Tylko nie mów nikomu"
"Zabawa w chowanego" oraz "Tylko nie mów nikomu" w odkodowanym Canal+ Dokument
Najnowszy film dokumentalny braci Sekielskich przedstawia historię trzech chłopców - teraz dorosłych już mężczyzn - którzy padli ofiarą tego samego księdza-pedofila, Arkadiusza H. W ciągu zaledwie 4 dni od daty premiery, "Zabawa w chowanego" odnotowała ponad 6,2 mln wyświetleń w serwisie Youtube.
Twórcy trudem i ciężarem podjętego tematu poruszyli widzów już w zeszłym roku. Film jest bowiem kontynuacją wątku pedofili w polskim kościele, któremu to Tomasz i Marek Sekielscy, poświęcili swój pierwszy dokument - "Tylko nie mów nikomu". Film ze spektakularnym sukcesem - od dnia premiery obejrzano go w serwisie wideo ponad 23 miliony razy - wywołał do szerokiej dyskusji wiele osób. "Zabawa w chowanego" również jest ogromnym poruszeniem. Na dokument zareagowała m.in. krajowa prokuratura oraz kościelni hierarchowie.

W sobotę (23 maja 2020 roku) emisja "Tylko nie mów nikomu" (godz. 20.00) oraz "Zabawa w chowanego" (godz. 23.05) na antenie Canal+ Dokument.

Przypomnijmy, że do końca maja 2020 roku trwa okno otwarte Canal+ Dokument na Platformie Canal+ oraz w sieciach kablowych

Komentarze (1 - 1 z 1)

Dobrze, że kolejna tv pokazuje ten dokument Sekielskich.
Czytaliście, że zdegenerowany rozwodnik kÓrski taką emisję określa jako - cytat-"pojedynek filmów o pedofilii" i ściga się na oglądalność z filmem Latkowskiego? Jak nisko pisowskie bagno grzebie w dnie :( Na trupach smoleńskich robią kasę, a teraz na ofiarach czarnej zarazy. Obrzydliwe.
 8